Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Listopadowa Winyl Giełda z gościem specjalnym - mistrzem świata

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Będzie nim pochodzący z Jastrzębia-Zdroju, mistrz świata DJ-ów, DJ Eprom.

Już w najbliższą sobotę - 18 listopada - odbędzie się kolejna tegoroczna 58 Winyl Giełda. Jak co miesiąc będzie ona okazją do zakupu lub wymiany płyt winylowych.

Listopadowa edycja comiesięcznego wydarzenia przyciągającego fanów czarnych płyt będzie jednak inna niż dotychczasowe. Czym będzie się ona różniła od poprzednich?

Wyjątkowości doda jej obecność na niej gościa specjalnego, którym będzie Michał Baj DJ Eprom - gościem specjalnym 58 Winyl Giełdy, bardziej znany jako DJ Eprom, czy Sztigar Bonko.

REKLAMA

DJ Eprom lub Sztigar Bonko jest pochodzącym z Jastrzębia-Zdroju mistrzem świata DJ-ów, inżynierem dźwięku. W przeszłości współpracował z tak znanymi zespołami, jak: Kaliber44, czy Wzgórze Ya-Pa 3. Obecnie współtworzy Modulators, a także współpracuje z m.in.: Brodką, Grubsonem, Fisz Emade, Krzysztofem Zalewskim oraz Organkiem.

Michał Baj na swoim koncie ma wiele tytułów. Poza wspomnianym tytułem mistrza świata DJ-ów, DJ Eprom jest także wicemistrzem Europy z 2005 roku i kilkunastokrotnym mistrzem Polski. Ponadto, pięciokrotnie zdobywał Fryderyka i zdobywał tytuł mistrza świata w finałach IDA w kategoriach Show, Technical i Show Class.

Jastrzębianin jest też właścicielem analogowego studia Eprom Sounds, którego realizacje z zakresu produkcji miksu i masteringu zdobywają uznanie rynku muzycznego w postaci Złotych i Platynowych płyt.

58. Winyl Giełda tradycyjnie odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Wielkopolskiej, 18 listopada w godz. 10:00-14:00. Wstęp jest bezpłatny.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/listopadowa-winyl-gielda-z-gosciem-specjalnym


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA


Ostanie komentarze

JbieZdr 2 dn. temu Spotted Jastrzebianie
@O.N.A.dalej mozna w Queen :) praktycznie co weekend Queen jest po remoncie, blisko, do tego jak cos sa przystanki
Lud zdecydował - najwyraźniej już ma dość mocnej figury. 
Nie głosuję, ponieważ straciłam zaufanie do polityków. Kierują się zazwyczaj tylko swoimi interesami lub określonych grupy swoich współpracowników. Dawno rozminęli ...
tylko na kogo oddać głos? żaden z kandydatów mnie nie przekonał. "władczyni", która za publiczne środki robi tubę, sołtys, który ...
 Zawsze uczestniczmy w wyborach. To jest nasz obowiązek obywatelski....Demokracja tym między innymi różni się od autorytaryzmu , że obywatele mają ... (1)

REKLAMA

REKLAMA