Rafał Herman

Rafał Herman

Write a comment
Urodził się w 1968 r. w Jaworznie. Dorastał w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie mieszka do dnia dzisiejszego. Od dziecka interesował się malarstwem – sam zaczął malować bardzo wcześnie. Impulsem do pracy twórczej była dla artysty muzyka, która towarzyszy mu niezmiennie od najmłodszych lat.

Czytaj więcej

Stanisław Jarczok

Stanisław Jarczok

Write a comment
Urodził się w 1969 r. Mieszka w Szerokiej. To miejsce - w którym żyli jego rodzice i dziadkowie, bardzo często stanowi dla niego malarską inspirację. Już w młodości wykazywał zdolności plastyczne - lubił rysować, najczęściej ulubionych bohaterów z komiksów i kreskówek. Po szkole podstawowej wybrał naukę w Zasadniczej Szkole Zawodowej w Żorach.

Czytaj więcej

Ranking kont bankowych wJastrzębiu-Zdroju

Write a comment
Ranking kont bankowych Poniżej przedstawiamy Państwu ranking kont bankowych wraz z porównaniem opłat i funkcji. Ranking jest zawężony do banków, które posiadają swój fizyczny oddział na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój. Po kliknięciu w Złóż wniosek online można otworzyć konto zdalnie online i wszystkie formalności potwierdzić w oddziale banku lub w inny sposób zalecany przez bank.

Czytaj więcej

Jastrzebianie.pl - serwis mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój
Projekt jest częścią budowy Informacyjnej Społeczności w Jastrzębiu-Zdroju


Jastrzebianie.pl - mocny Serwis Miasta Jastrzębie-Zdrój

© All rights reserved. Projekt i realizacja Serwisy i portale miejskie.
Wróć do góry