Ułatwienia dostępu

Skip to main content


Najczęściej pojawiające się pytania oraz odpowiedzi

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Serwisu. Sprawdź poniżej listę dostępnych artykułów.
Jeśli na liście nie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania, skorzystaj z formularza i wyślij do nas zgłoszenie.


Witaj w Jastrzebianie.pl - po mocnej stronie miasta
Jest nam niezmiernie miło powitać Cię w Informacyjnej Społeczności (iS) miasta Jastrzębie-Zdrój. W ramach iS tworzymy dla Was serwis Jastrzebianie.pl, który jest kolektorem dobrych i zweryfikowanych wiadomości związanych z miastem. Skierowany jest do wszystkich mieszkańców i sympatyków miasta Jastrzębie-Zdrój
Cennik reklamy w Serwisie Jastrzebianie.pl
Proponujemy Wam reklamę w niezależnym Serwisie mieszkańców i miłośników miasta Jastrzębie-Zdrój – Jastrzebianie.pl. To inicjatywa łącząca mieszkańców oraz wspierająca ich inicjatywy. Celem Serwisu jest integracja oraz wspólna inicjatywa. To doskonałe miejsce do prowadzenia kampanii informacyjno-reklamowych i budowania pozytywnego wizerunku firmy jako zaangażowanej w społeczność miasta.
Logotypy i materiały promocyjne Serwisu Jastrzebianie.pl
Poniżej przygotowaliśmy gotowe rozwiązania służące do udostępnienia Serwisu Jastrzebianie.pl, aby inne osoby mogły się o nim dowiedzieć.  Zamieszczone poniżej materiały można wykorzystać również w celu uzyskania patronatu medialnego nad organizowanym wydarzeniem.
Wsparcie i donacje na działalność Informacyjnej Społeczności przez PayPal

Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa to możesz wesprzeć nasze działania dowolną kwotą za pośrednictwem PayPal.

Strona wolno się ładuje, nie wczytała się lub zawiera błędne informacje?
Dokładamy wszelkich starań, aby strona działała szybko i stabilnie oraz zawierała rzetelne i sprawdzone informacje, ale nie zawsze mamy na to wpływ. Jeśli strona w obrębie Serwisu (w domenie Jastrzebianie.pl) nie załadowała się lub zawiera błędne dane zgłoś do nas dostrzeżony błąd przez formularz. W polu treści zgłoszenia podaj link lub linki do stron, które wymagają uwagi oraz opisz dokładnie czego dotyczy problem.
Jak działa Serwis Jastrzebianie.pl?
Projekt Jastrzebianie.pl początkowo został zainicjowany przez Jastrzębianina ps. Shatan w okolicach 2007 roku jako niezależne miejskie forum. W 2008 roku forum zostało zamknięte, a domena trafiła do Informacyjnej Społeczności.
Czym jest Informacyjna Społeczność (iS)?
Informacyjna Społeczność (iS) to niezależna inicjatywa skupiająca osoby chcące zmieniać na lepsze otaczającą ich rzeczywistość realizując przy tym swoje pasje i zainteresowania. Inicjatywę (iS) tworzą niezależne osoby, założyciele organizacji pozarządowych i przedsiębiorcy, którym przyświeca idea wolności słowa, prasy i mediów.
Jak działa wyszukiwarka miejska Jaspedia.pl?
Wyszukiwarka Jaspedia.pl jest oparta o technologie Google, ale zawęża wyniki do starannie wyselekcjonowanych i zweryfikowanych stron internetowych związanych z miastem Jastrzębie-Zdrój. Wyszukiwarka Jaspedia jest w pełni legalnym i funkcjonalnym narzędziem udostępniamy na licencji Google Programmable Search Engine (Google Custom Search Engine), który oferuje możliwość tworzenia spersonalizowanych wyszukiwarek opartych o Google.
Oferta reklamy w Serwisie Jastrzebianie.pl
Serwis Jastrzebianie.pl udostępnia różne formy reklamy i promocji od linków pozycjonujących przez kampanie display oraz publikację artykułów sponsorowanych. Jesteśmy na etapie przygotowywania kompleksowej oferty, ale jeśli masz już pomysł na swoją reklamę na łamach Serwisu pozostajemy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż przestrzeni reklamowej w Serwisie.
Patronat medialny nad imprezami - warunki i zasady
Serwis Jastrzebianie.pl oraz informacyjna Społeczność (iS) chętnie obejmie Patronatem Medialnym różne wydarzenia o charakterze edukacyjnym, kulturalnym, naukowym, sportowym i społecznym organizowanymi w mieście Jastrzębie-Zdrój lub okolicach. W tym celu należy w pierwszej kolejności zapoznać się z zasadami przyznawania Patronatów Medialnych na poniższej stronie. Następnie prosimy o wypełnenie formularza kontaktowego. Decyzja podejmowana jest w możliwe krótkim terminie jej wynik nie wymaga uzasadnienia i jest ostateczny.