Ahoj, Jakub! 29-letni czeski napastnik w zespole JKH
29 maja 2023

Ahoj, Jakub! 29-letni czeski napastnik w zespole JKH

Przedstawiamy Wam kolejnego zawodnika, który w sezonie 2023/24 zagra w JKH GKS Jastrzębie! Miło nam poinformować, iż w naszym zespole występować będzie 29-letni czeski napastnik Jakub Izacky. 
Witaj, Szymon! Młody napastnik w drużynie
27 maja 2023

Witaj, Szymon! Młody napastnik w drużynie

Do ekipy trenera Roberta Kalabera dołącza kolejny młody napastnik. Miło nam poinformować, że w sezonie 2023/24 barwy JKH GKS Jastrzębie będzie reprezentował mistrz Polski juniorów Szymon Kiełbicki. Wychowanek KTH Krynica w mini...
Ahoj, Emilu! Nowy defensor w drużynie JKH
26 maja 2023

Ahoj, Emilu! Nowy defensor w drużynie JKH

Miło nam poinformować, iż ekipa trenera Roberta Kalabera wzbogaciła się o doświadczonego defensora. Do JKH GKS Jastrzębie dołącza Emil Bagin, który w minionym sezonie był wyróżniającym się graczem GKS Tychy. 29-letni Słowak ma ...
Michał, dziękujemy! 27-letni golkiper opuszcza Jastor po ponad dwóch latach
26 maja 2023

Michał, dziękujemy! 27-letni golkiper opuszcza Jastor po ponad dwóch latach

JKH GKS Jastrzębie informuje, że z naszym klubem rozstaje się bramkarz Michał Kieler. 27-letni golkiper opuszcza Jastor po ponad dwóch latach, które okrasił dwoma medalami mistrzostw Polski oraz powołaniem do reprezentacji Pols...
Witaj, Michał!
23 maja 2023

Witaj, Michał!

Z radością informujemy, iż ofensywę JKH GKS Jastrzębie w sezonie 2023/24 wzmocni Michał Zając! Niespełna 22-letni napastnik rodem z Bytomia ma na swoim koncie prawie sto czterdzieści spotkań w ekstralidze, a w minionych rozgryw...


Ahoj, Ondrej!
20 maja 2023

Ahoj, Ondrej!

Miło nam poinformować, że w sezonie 2023/24 barwy JKH GKS Jastrzębie reprezentować będzie Ondrej Kopta. 28-letni napastnik jest pierwszym "nowym" zagranicznym zawodnikiem w zespole trenera Roberta Kalabera. Mierzący 190 cm wzro...
Olli, Tuukka i Raivo... na tak!
18 maja 2023

Olli, Tuukka i Raivo... na tak!

Z radością informujemy, iż w JKH GKS Jastrzębie w sezonie 2023/24 ponownie zagrają Tuukka Rajamaeki, Olli-Petteri Viinikainen oraz Raivo Freidenfelds. Finowie oraz Łotysz z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w poprzednich ...
''Elita była naszym marzeniem''
14 maja 2023

''Elita była naszym marzeniem''

Zapraszamy do lektury wywiadu z Leszkiem Laszkiewiczem, dyrektorem sportowym naszego klubu oraz team leaderem reprezentacji Polski. Temat? Oczywiście awans biało-czerwonych (z mocnym jastrzębskim akcentem) do Elity! Nie brakuje...
Elitarni wrócili do domu!
12 maja 2023

Elitarni wrócili do domu!

Z radością informujemy, że "sztabowi" bohaterowie niedawnych Mistrzostw Świata Dywizji IA szczęśliwie powrócili na Jastor. W czwartkowy poranek Robert Kalaber i Leszek Laszkiewicz zostali uroczyście przywitani oraz uhonorowani ...

Ostanie komentarze

Mariola z rodziną 19 godz. temu Wielka zabawa w ostatnią niedzielę maja
Było super! dziękujemy
Andrzej 4 dn. temu Adwokat bez dyplomu
Historia jak z filmu "Złap mnie jeśli potrafisz" :) Wcześniej był lekarzem i pilotem hahaha
Z całym szacunkiem, ale te projekty wyglądają mało obywatelsko, a raczej jak wnioski pisane przez UM, czy ich pracowników?!

Jastrzebianie.pl - serwis mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój
Projekt jest częścią budowy Informacyjnej Społeczności w Jastrzębiu-Zdroju


© All rights reserved. Projekt i realizacja Serwisy i portale miejskie.
Wróć do góry