Skip to main content


REKLAMA

Wystartowała czwarta edycja PreZero Grand Prix

 |  Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel
Dodane przez:
Jastrzębski Węgiel

Wczoraj wystartowała czwarta edycja PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Turniej powrócił do Gdańska, w którym wygraliśmy pierwszą odsłonę tych rozgrywek.

Wystartowała czwarta edycja PreZero Grand Prix

Wczoraj wystartowała czwarta edycja PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Turniej powrócił do Gdańska, w którym wygraliśmy pierwszą odsłonę tych rozgrywek.

Letnie Grand Prix swoją pierwszą edycję miało w 2020 roku. Aby urozmaicić sezon przedwcześnie zakończony przez pandemię koronawirusa, władze Polskiej Ligi Siatkówki S.A. wpadły na pomysł organizacji imprezy na piasku, która pełniłaby funkcję rozrywkową dla spragnionych gry kibiców oraz przygotowawczą do ponownego startu PlusLigi.

Jako że impreza cieszy się dużym zainteresowaniem i stanowi ciekawą odmianę od meczów siatkówki halowej, szefowie PLS S.A. nie zaprzestali organizacji turnieju.

Wracamy do Gdańska. W pierwszej edycji PreZero Grand Prix wygraliśmy tam cały turniej, także mamy dobre wspomnienia z tym miastem – wspomina Rafał Szymura, kapitan Jastrzębskiego Węgla na czas letnich rozgrywek.

Z uwagi na fakt, że równocześnie z tą imprezą toczy się rywalizacja na siatkarskiej arenie międzynarodowej, większość „podstawowego” składu Jastrzębskiego Węgla przebywa obecnie na zgrupowaniach swojej kadry narodowej, dlatego Szymura podkreśla:

Będziemy tam w bardzo eksperymentalnym składzie, więc mamy nadzieję, że pokażemy, na co nas stać. Jest to zupełnie inna siatkówka niż ta typowa plażowa, w której gra się dwóch na dwóch. Będzie nas czterech na zasadach halowych, także wszystko jest otwarte, a my będziemy się na pewno dobrze bawić.

Jastrzębski Węgiel meczem o 11:30 z Eneą Czarnymi Radom zainauguruje rozgrywki PreZero Grand Prix. Transmisja dostępna na sportowych kanałach Polsatu.

Przeczytaj pełny artykuł na stronie JastrzebskiWegiel.pl:

https://jastrzebskiwegiel.pl/startuje-czwarta-edycja-prezero-grand-prix/

W pierwszym meczu PreZero Grand Prix przegrywamy 0:2 (11:25, 19:25) z @Enea Czarni Radom (gratulacje dla rywali!...

Opublikowany przez Jastrzębski Węgiel Czwartek, 17 sierpnia 2023

Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

@The BareXCiagle jeszcze sa ludzie ktorzy mysla tylko o sobie. Bez JSW , nie byloby Jastrzebia bo pani Hetman nie dba ...
Tymczasem zarząd JSW wraz z Państwem Polskim okrada emerytów i drobnych inwestorów nie wypłacając ani 1 zł z zysku .... ...
Cudowna kolekcja, polecam na prawdę!

REKLAMA
REKLAMA