Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

34-letni Marcin Waliński dołącza do Jastrzębskiego Węgla! (wideo)

 |  Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel
Dodane przez:

Miło nam poinformować, że nasz Klub podpisał kontrakt z 34-letnim przyjmującym Marcinem Walińskim.

– Są takie propozycje, którym się nie odmawia. Na pewno Jastrzębski Węgiel to jest klub, któremu się nie odmawia. Wraz z moją rodziną mocno zastanawialiśmy się nad tą propozycją i stwierdziliśmy, że nie będziemy odmawiać i z chęcią spróbuję swych sił w tym klubie

– mówi Marcin Waliński, nowy przyjmujący Jastrzębskiego Węgla.

Z takiego obrotu sprawy zadowolony jest również prezes Jastrzębskiego Węgla Adam Gorol.

– Przed nami kolejny trudny sezon, który będzie trwać ponad osiem miesięcy. W związku z tym staraliśmy się tak budować skład zespołu, by w ramach posiadanych środków, był on jak najszerszy. Czeka nas sporo meczów – zarówno w lidze, jak i w europejskich pucharach, stąd cieszę się z pozyskania tak wartościowego zawodnika na pozycji przyjmującego, jak Marcin Waliński. Jest to gracz z piętnastoletnim doświadczeniem w PlusLidze, który doskonale zna specyfikę rozgrywek krajowych, więc biorąc pod uwagę wymagania nachodzącego sezonu, może okazać się on niezwykle cenny

– ­uważa szef zarządu naszego Klubu.

REKLAMA

W trakcie 15-letniej kariery w PlusLidze Marcin Waliński reprezentował barwy Delecty Bydgoszcz, MKS-u Będzin, Indykpolu AZS-u Olsztyn, Cuprum Lubin, Ślepska Malow Suwałki, Aluronu CMC Warty Zawiercie oraz GKS-u Katowice. W tym czasie rozegrał 343 mecze, w których zdobył 3286 punkty, serwując 234 asy i 234 razy punktując blokiem. Swój rekord zdobytych punktów w jednym spotkaniu zanotował w starciu przeciwko Asseco Resovii Rzeszów i wynosi on 28 „oczek”.

Jakie są jego oczekiwania, jeśli chodzi o grę w barwach Jastrzębskiego Węgla i jak widzi swoją rolę w zespole?

– Przede wszystkim chciałbym się spełniać jako siatkarz i cały czas podnosić swój poziom, dlatego też wybrałem tę drogę, żeby przyjść do Jastrzębskiego Węgla. Chcę dalej być lepszym siatkarzem i wiem, że mogę to dalej robić. Perspektywa tego, że jest bardzo dużo meczów; bo jest liga, Liga Mistrzów i Puchar Polski, jest super zespół, dobry trener, to wszystko ma otoczkę tego, że chce się spróbować i tutaj kontynuować swoją przygodę z siatkówką

– mówi nowy nabytek naszego Klubu.

Marcin Waliński

Pozycja: Przyjmujący

Data i miejsce urodzenia: 24.10.1990 r., Trzcianka

Wzrost: 195 cm

Waga: 85 kg

Zasięg w ataku: 338 cm

Zasięg w bloku: 320 cm

Przebieg kariery: EKS Skra Bełchatów, Transfer Bydgoszcz, Indykpol AZS Olsztyn, MKS Będzin, Aluron Virtu Warta Zawiercie, Ślepsk Malow Suwałki, Cuprum Lubin, Anioły Toruń, Aluron CMC Warta Zawiercie, GKS Katowice.

Przeczytaj pełny artykuł na stronie JastrzebskiWegiel.pl:

https://jastrzebskiwegiel.pl/marcin-walinski-dolacza-do-jastrzebskiego-wegla/


Podziel się z innymi, udostępnij:

REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA

Helmut rura
Szukam dobrego elektromechanika do swojego Helmuta (VW). Ktoś coś poleci?
O.N.A.
Czy o prawda, że w Jastrzębiu nie ma gdzie potańczyć? ... (2)
Jastek (IAstek)
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po ... (2)
Lidia
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (2)
Weber
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod ... (1)
Jag0da
Gdzie naprawię laptopa? Nie włącza się!!! help (1)
VoyTek
Naprawa skrzyni biegów w okolicy? Ktoś coś poleci?
ChiChi
Polećcie weterynarza w okolicy. Chodzi mi o takiego, który bardziej ... (3)
Chłop ;)
Gdzie w Jastrzębiu lub bliskiej okolicy na dobry żur i ... (3)
OliwiaCZ
Manicure, pedicure w Jastrzębiu z dojazdem do Klienta godny polecenia? ... (1)

Ostanie komentarze

proponuje na przewodniczacego Andrzeja Wojdyło,to facet ogarniety
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990
Od 15 lat prosimy UM o wykonanie drogi dojazdowej do naszych posesji na Młyńskiej . Dziś ktoś sie chwali z ...
Super! Czekamy na nagrody!
Spoczywaj w pokoju!Dziękujemy za wszystko,Byłaś i pozostaniesz w naszych sercach (1)
Uwaga rodacy: parkowanie na niedozwolonych miejscach kosztuje tutaj 300 zl. Omijajcie te miasto.

REKLAMA

REKLAMA