Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Warsztaty tańca flamenco w ramach Święta Wina

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na niezwykłe warsztaty tańca flamenco, które poprowadzi utalentowana tancerka Joanna Mazurek. Wydarzenie odbędzie się 29 lipca 2023 roku o godzinie 18:00 w Domu Zdrojowym.

Joanna Mazurek jest pasjonatką flamenco od wielu lat i kocha ten taniec za jego rytm, emocje oraz niepowtarzalny ogień. Przez wiele godzin doskonaliła swoje umiejętności u hiszpańskich tancerzy zarówno w Polsce, jak i w samych Hiszpanii, m.in. u takich mistrzów jak Jesus Carmona, Mercedes de Cordoba, Juan Polvillo, Rafaela Carrasco, Ana Morales, Olga Pericet i wielu innych. Jej zaangażowanie w tańcu flamenco zaowocowało projektem Taniec Duszy, w ramach którego realizuje różnorodne inicjatywy flamenco oraz projekt warsztatów świadomości ciała "Halo! Ciało".

W ostatnim czasie Joanna Mazurek miała przyjemność współtworzyć wyjątkowy projekt "Flamenco dla osób niesłyszących i słabosłyszących" we współpracy z Muzeum Śląskim w Katowicach. Jej wszechstronność i wrażliwość artystyczna sprawiają, że cały czas poszerza swoje horyzonty i zgłębia kolejne rozdziały tej niezwykłej sztuki.

Warsztaty tańca flamenco to doskonała okazja, aby poczuć ten niezwykły ogień i zgłębić tajemnice tego zmysłowego tańca. Będzie to wyjątkowy czas spędzony w rytmach hiszpańskiej muzyki, pełen pasji i ekspresji. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy zaawansowanym tancerzem, Joanna Mazurek zapewni profesjonalne wsparcie i pozwoli odkryć w sobie ukryty taneczny potencjał.

Warsztaty tańca flamenco z Joanną Mazurek są całkowicie darmowe, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Aby wziąć udział w warsztatach, prosimy o kontakt z organizatorem i dokonanie rezerwacji miejsca.

Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w fascynującym świecie flamenco pod okiem Joanny Mazurek. Tańcząc flamenco, przekażesz swoje emocje i odkryjesz nowe wymiary wyrazu artystycznego. Dołącz do nas i pozwól, aby ten taniec poruszył Twoją duszę!

Zapisy: Miejski Ośrodek Kultury
tel: 32 4717924 lub 501314848

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/warsztaty-tanca-flamenco


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA