Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Klub Judo Koka Jastrzębie stawia sobie ambitne cele i pokonuje kolejne wyzwania

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Relacja z obozu młodych sportowców naszego miasta.

W Zakopanym trwa intensywny obóz sportowy, w którym dzieciaki z Klubu Sportowego Judo Koka Jastrzębie stawiają sobie ambitne cele i pokonują kolejne wyzwania.
Oto relacja z ich osiągnięć, które udowadniają, że judo nie tylko kształtuje charaktery, ale również pokonuje górskie granice. Po pierwszym dniu obozu, pełnym ekscytacji i napięcia, grupa młodych sportowców postanowiła przetestować swoje możliwości na wspinaczce na Nosala. Pomimo wątpliwości niektórych dzieci w własne siły i wytrzymałość, postanowili udowodnić wszystkim, że są gotowi na trudności. Z determinacją i entuzjazmem wdrapali się na szczyt, osiągając 1206 m n.p.m. Po krótkim odpoczynku, zebrali swoje siły i z uśmiechem na twarzy zeszli do Kuźnic.

Kolejnego dnia wczesnym rankiem rozpoczęli trening na macie, koncentrując się na doskonaleniu technik judo. Następnie, pełni energii, przystąpili do biegu i spaceru Drogą Pod Reglami. Trasa rozpoczęła się przy Wielkiej Krokwi i prowadziła ich przez malownicze tereny Tatr, aż do wlotu do Doliny Strążyskiej. Pomimo zmęczenia, młodzi sportowcy nie poddawali się i utrzymywali wysokie tempo.

Następnego dnia nadszedł czas na największe wyzwanie obozu - zdobycie Kasprowego Wierchu, szczytu o wysokości 1987 m n.p.m. Pewni siebie i pełni determinacji, młodzi judocy stawili czoła kolejnemu wyzwaniu. Krok po kroku, pokonując trudności i stromy teren, dotarli na szczyt, dowodząc, że są w stanie osiągnąć nawet najbardziej wymagające cele.

Klub Sportowy może być dumny ze swoich młodych sportowców, którzy nie tylko zdobywają medale i trofea, ale również formują się jako ludzie o silnym charakterze, gotowi stawiać czoła każdemu wyzwaniu. Dzieciaki udowodniły, że mają determinację, pasję i umiejętność pokonywania przeciwności. Judo naprawdę kształtuje charaktery, a ci młodzi judocy są tego najlepszym przykładem.

Obóz potrwa jeszcze kilka dni a ich dalsze wyczyny można śledzic na facebooku klubu.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/klub-judo-koka-jastrzebie-pokonuje-szczyty-gorskie


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA