Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Dancing w klimacie lat 60. i 70. w Parku Zdrojowym

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

15.07.2023 r. godz. 19:00 Park Zdrojowy

Podczas zbliżającego się weekendu Park Zdrojowy będzie tętnił życiem i wypełni się muzycznymi dzwiękami, ponieważ już 15 lipca o godzinie 19:00-22:00 odbędzie się niezwykła impreza taneczna w klimacie lat 60. i 70.! To idealna okazja, aby przenieść się w czasie i wcielić się w rolę prawdziwego tancerza epoki.

Impreza zostanie zorganizowana na placu obok fontanny, gdzie zapewniony zostanie profesjonalne nagłośnienie, które przeniesie uczestników w magiczne czasy retro. Podczas tego niezwykłego wydarzenia będzie można posłuchać największych hitów z tamtych lat, które wciąż zachwycają tłumy i wywołują niepowtarzalny klimat.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem rock and rolla, disco czy soulu, na pewno znajdziesz coś dla siebie podczas tego wyjątkowego Dancingu. Będzie to doskonała okazja, aby wyjść z przyjaciółmi i rodziną, zapomnieć o codziennych troskach i oddać się beztroskiej zabawie.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, niezależnie od wieku czy umiejętności tanecznych. Czy jesteś doświadczonym tancerzem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem, ten wieczór pełen będzie pozytywnej energii i radości. Wszyscy będą mieli szansę połączyć się poprzez muzykę i wspólnie stworzyć niezapomniane wspomnienia.

Nie przegap okazji, aby przeżyć niezwykłą podróż do lat 60. i 70.! Wpisz datę 15 lipca w swoim kalendarzu i baw się wraz z innymi w Parku Zdrojowym.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/przygotujcie-sie-na-niezapomniana-podroz-do-lat-60-i-70


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA