Skip to main content


REKLAMA

Wpadł z łupem, kilka minut po kradzieży

 |  Komenda Miejska Policji
 |  Komenda Miejska Policji
Komenda Miejska Policji
Dodane przez:
Komenda Miejska Policji
Komenda Miejska Policji
Dodane przez:
Komenda Miejska Policji

Jastrzębscy dzielnicowi szybko zatrzymali mężczyznę, który „zapomniał” zapłacić za towar w jednym ze sklepów spożywczych na terenie Jastrzębia-Zdroju. Mężczyzna wpadł krótko po tym, jak wyszedł ze sklepu z skradzionym towarem. Tłumaczył się, że zakupił te rzeczy, ale nie ma przy sobie paragonu… Towar wrócił w ręce obsługi sklepu. Za kradzież 29-latek odpowie przed sądem.

Wpadł z łupem, kilka minut po kradzieży

Jastrzębscy dzielnicowi, patrolując ulice 11-go Listopada, zauważyli dwóch mężczyzn, którzy przebiegli przez jezdnię. Ich uwagę zwrócił towar, który jeden z mężczyzn miał przy sobie, a mianowicie dwie butelki alkoholu oraz napoje energetyczne. W związku z tym, że wcześniejsze interwencje związane z nim dotyczyły kradzieży, policjanci postanowili sprawdzić jego wiedzę na temat pochodzenia towaru. 29-latek próbował przekonać mundurowych, że alkohol zakupił, ale nie ma przy sobie paragonu.

Mundurowi udali się z nim do sklepu, gdzie sprawdzili zapis monitoringu, na którym widoczny był moment kradzieży. I tu sprawca zdarzenia już zamilkł… Towar trafił z powrotem na półkę. W związku z tym, że 29-latek wcześniej był karany za podobne wykroczenia, sprawa została skierowana do sądu, który zadecyduje o wymiarze kary.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

http://jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl/k10/informacje/wiadomosci/367774,Wpadl-z-lupem-kilka-minut-po-kradziezy.html

Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA
Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

REKLAMA


Ostanie komentarze

@The BareXCiagle jeszcze sa ludzie ktorzy mysla tylko o sobie. Bez JSW , nie byloby Jastrzebia bo pani Hetman nie dba ...
Tymczasem zarząd JSW wraz z Państwem Polskim okrada emerytów i drobnych inwestorów nie wypłacając ani 1 zł z zysku .... ...
Cudowna kolekcja, polecam na prawdę!

REKLAMA
REKLAMA