Skip to main content


REKLAMA

Pijani rodzice "opiekowali się" 3-letnią córeczką

 |  Komenda Miejska Policji
 |  Komenda Miejska Policji
Komenda Miejska Policji
Dodane przez:
Komenda Miejska Policji
Komenda Miejska Policji
Dodane przez:
Komenda Miejska Policji

Jastrzębscy stróże prawa interweniowali wobec rodziców, którzy znajdując się pod wpływem alkoholu, zajmowali się 3-letnią córeczką. Oboje z rodziców byli nietrzeźwi. Dziewczynka trafił pod opiekę babci. Jeżeli okaże się, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem małżeństwo naraziło dziecko na bezpośrednie zagrożenie dla życia bądź zdrowia, grozić im będzie kara nawet 5 lat więzienia.

Pijani rodzice "opiekowali się" 3-letnią córeczką

W sobotę około godziny 13.35 policjanci z jastrzębskiej komendy zostali wezwani przez członka rodziny, który był zaniepokojony sytuacją rodzinną dziecka. Z relacji zgłaszającej wynikało, że nietrzeźwi rodzice opiekują się 3-letnią córką. Przybyli na miejsce policjanci zastali rodziców oraz babcię dziecka. Mundurowi przebadali mężczyznę oraz kobietę na zawartość alkoholu. Kobieta miała 2 promile w wydychanym powietrzu, a mężczyzna niecały promil. Dziewczynka miała w mieszkaniu dostęp do pogniecionych butelek, niedopałków papierosów porozrzucanych po mieszkaniu oraz otwartych drzwi balkonowych. Dzieckiem zaopiekowała się babcia.

Dokumentacja w tej sprawie trafi niebawem do sądu, a policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności sprawy. Jeżeli potwierdzi się, że rodzice narazili 3-latkę na niebezpieczeństwo, grozić im może nawet 5 lat więzienia.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

http://jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl/k10/informacje/wiadomosci/367568,Pijani-rodzice-opiekowali-sie-coreczka.html

Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA
Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

REKLAMA


Ostanie komentarze

@The BareXCiagle jeszcze sa ludzie ktorzy mysla tylko o sobie. Bez JSW , nie byloby Jastrzebia bo pani Hetman nie dba ...
Tymczasem zarząd JSW wraz z Państwem Polskim okrada emerytów i drobnych inwestorów nie wypłacając ani 1 zł z zysku .... ...
Cudowna kolekcja, polecam na prawdę!

REKLAMA
REKLAMA