Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Wyjazd autokarowy na finał Ligi Mistrzów - szczegóły

 |  Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel
Dodane przez:
Jastrzębski Węgiel

W związku z udziałem naszej drużyny w superfinale Ligi Mistrzów w Turynie wcześniej przedstawiliśmy możliwość wyjazdu do Włoch w opcji lotu czarterowego wraz z zespołem. Dzisiaj prezentujemy Państwu szczegóły dotyczące organizowanego wyjazdu autokarowego.

W związku z udziałem naszej drużyny w superfinale Ligi Mistrzów w Turynie wcześniej przedstawiliśmy możliwość wyjazdu do Włoch w opcji lotu czarterowego wraz z zespołem. Dzisiaj prezentujemy Państwu szczegóły dotyczące organizowanego wyjazdu autokarowego.

WYJAZD AUTOKAREM

– Wyjazd autokarem sprzed Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju (Al. Jana Pawła II 6) do Turynu i z powrotem organizowany jest przez firmę P.U.H Mer-Trans (44-330 Jastrzębie-Zdrój, ul. Armii Krajowej 37).

– Data wyjazdu: 19.05.2023 o godzinie 18:00. Powrót z Włoch – bezpośrednio po zakończeniu meczu finałowego z udziałem Jastrzębskiego Węgla. Zatem opcja ta nie przewiduje noclegu we Włoszech.

– Koszt wyjazdu w obie strony: 310 złotych (cena obejmuje ubezpieczenie)

– Każdy kibic, który zdecyduje się na powyższy wyjazd, otrzyma okolicznościową koszulkę przygotowaną dla fanów na finał Ligi Mistrzów. Zostaną one wręczone uczestnikom podróży przy wejściu na pokład autokaru.

– Każda z osób, która zdecyduje się na powyższy wyjazd, będzie miała możliwość zakupu biletu wstępu na oba Superfinały (żeński i męski) w cenie 300 złotych. Bilety te będą w dyspozycji naszego Klubu.

UWAGA: – Bilety wstępu na mecze finałowe będą do kupienia w siedzibie Jastrzębskiego Węgla (Jastrzębie-Zdrój, Hala Widowiskowo-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6) od dnia 04.05.2023 od godziny 10:00, a później w dni robocze od 10:00 do 15:00 wyłącznie po uprzednim zakupie przejazdu autokarowego dokonanym w siedzibie firmy Mer-Trans. Prosimy zatem o przychodzenie do Klubu z potwierdzeniem zakupu przejazdu autokarowego.

– Zgłoszenia i płatność w siedzibie firmy Mer-Trans będą przyjmowane w dniu 28.04.2023 do godziny 16:00, a następnie w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00. Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 10.05.2023.

– Pula miejsc w autokarze oraz pula biletów wstępu na mecz jest ograniczona.

– Telefon kontaktowy: 32 475 23 93

Zachęcamy wszystkich chętnych kibiców do wzięcia udziału w tym wyjeździe.

  

Przeczytaj pełny artykuł na stronie JastrzebskiWegiel.pl:

https://jastrzebskiwegiel.pl/wyjazd-autokarowy-na-final-ligi-mistrzow-szczegoly/


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA


Ostanie komentarze

Lud zdecydował - najwyraźniej już ma dość mocnej figury. 
Nie głosuję, ponieważ straciłam zaufanie do polityków. Kierują się zazwyczaj tylko swoimi interesami lub określonych grupy swoich współpracowników. Dawno rozminęli ...
tylko na kogo oddać głos? żaden z kandydatów mnie nie przekonał. "władczyni", która za publiczne środki robi tubę, sołtys, który ...
 Zawsze uczestniczmy w wyborach. To jest nasz obowiązek obywatelski....Demokracja tym między innymi różni się od autorytaryzmu , że obywatele mają ... (1)
@DemonTaki mamy w Jastrzębiu podział na osiedla, sołectwa - można to sprawdzić na mapie: http://mapa.um.jastrzebie.pl/mapa.html

REKLAMA

REKLAMA