Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Marcelo Mendez w Jastrzębskim Węglu na kolejny sezon! (wideo)

 |  Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel
Dodane przez:

Miło nam poinformować, że nasz Klub przedłużył kontrakt na kolejny sezon z trenerem Marcelo Mendezem.

Dla 60-letniego szkoleniowca będzie to już trzeci sezon w roli trenera Jastrzębskiego Węgla. Zeszłoroczne rozgrywki pod jego wodzą nasza drużyna zakończyła jako mistrz Polski, Klubowy Wicemistrz Europy i zdobywca Superpucharu Polski. W obecnym sezonie nasz zespół dotarł już do finału PlusLigi oraz ponownie znalazł się w Superfinale Ligi Mistrzów.

Marcelo Mendez został trenerem Jastrzębskiego Węgla przed sezonem 2022/2023. Do tamtego czasu jego kariera trenerska najtrwalej związana była z Sadą Cruzeiro. W brazylijskim klubie spędził 12 lat, sięgając z nim sześciokrotnie po mistrzostwo kraju, sześciokrotnie po krajowy Puchar, siedmiokrotnie po Klubowe Mistrzostwo Ameryki Południowej, trzykrotnie po Superpuchar Brazylii i trzykrotnie po Klubowe Mistrzostwo Świata.

Marcelo Mendez na kolejny sezon w Jastrzębskim Węglu! Fot. JastrzebskiWegiel.pl
Marcelo Mendez na kolejny sezon w Jastrzębskim Węglu! Fot. JastrzebskiWegiel.pl

Pracę w naszym Klubie łączy on z prowadzeniem kadry narodowej Argentyny. W 2021 roku wywalczył z nią brąz Igrzysk Olimpijskich w Tokio, natomiast w zeszłym roku doprowadził Albicelestes do triumfu w Mistrzostwach Ameryki Południowej.

W zeszłym roku został wybrany „Trenerem Sezonu 2022/2023” w PlusLidze.

– Nie miałem najmniejszych wątpliwości, że w budowie składu drużyny na przyszły sezon kluczową rolę odgrywać będzie nasz obecny szkoleniowiec. Zależało mi na tym, by nasz zespół dalej prowadził tak wysokiej klasy fachowiec, jak Marcelo Mendez i miał do dyspozycji ludzi, z którymi tak dobrze i efektywnie pracuje. Cieszę się, że ze strony Marcelo także była wola i chęć kontynuowania dalszej współpracy. Jestem przekonany, że z tym trenerem nadal będziemy osiągać znaczące wyniki na arenie krajowej i międzynarodowej

– mówi Adam Gorol, prezes Jastrzębskiego Węgla.

– Zostaję na kolejny sezon, ponieważ kocham ten Klub. Jest to profesjonalny klub, z rzeszą kibiców, ze znakomitymi zawodnikami. Jest to po prostu świetne miejsce, by dobrze pracować. Czuję się tutaj jak w domu. Jest mi tu dobrze z moimi ludźmi ze sztabu, z siatkarzami i wszystkimi, którzy tworzą ten Klub

– mówi Marcelo Mendez, szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla.
Marcelo Mendez na kolejny sezon w Jastrzębskim Węglu! Fot. JastrzebskiWegiel.pl
Marcelo Mendez na kolejny sezon w Jastrzębskim Węglu! Fot. JastrzebskiWegiel.pl

Przeczytaj pełny artykuł na stronie JastrzebskiWegiel.pl:

https://jastrzebskiwegiel.pl/marcelo-mendez-na-kolejny-sezon-w-jastrzebskim-weglu/


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA

Helmut rura
Szukam dobrego elektromechanika do swojego Helmuta (VW). Ktoś coś poleci?
O.N.A.
Czy o prawda, że w Jastrzębiu nie ma gdzie potańczyć? ... (2)
Jastek (IAstek)
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po ... (2)
Lidia
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (2)
Weber
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod ... (1)
Jag0da
Gdzie naprawię laptopa? Nie włącza się!!! help (1)
VoyTek
Naprawa skrzyni biegów w okolicy? Ktoś coś poleci?
ChiChi
Polećcie weterynarza w okolicy. Chodzi mi o takiego, który bardziej ... (3)
Chłop ;)
Gdzie w Jastrzębiu lub bliskiej okolicy na dobry żur i ... (3)
OliwiaCZ
Manicure, pedicure w Jastrzębiu z dojazdem do Klienta godny polecenia? ... (1)

Ostanie komentarze

Uwaga rodacy: parkowanie na niedozwolonych miejscach kosztuje tutaj 300 zl. Omijajcie te miasto.
Pilnie potrzebował 160 tys . a to dobre  buhahhahaha
Nie! to zasługa Pana Tomasza, a jak by kto pytał to miasto zbudowała Hetman, nie Gierek, serio!
to pan Urgoł załatwił
Gratulacje od rodziny Matusiaków już popłynęły, za chwile popłynie rzesza członków rodziny Matusiaków do doradzania ii obsadzania stanowisk jak już ...

REKLAMA

REKLAMA