Skip to main content


REKLAMA

Czas pożegnań. Mistrzowie, dziękujemy!

 |  Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel
Dodane przez:
Jastrzębski Węgiel

Po zakończeniu sezonu 2022/2023, najlepszego w historii Jastrzębskiego Węgla, zwieńczonego mistrzostwem Polski, Superpucharem Polski i Klubowym Wicemistrzostwem Europy czas na pierwsze ruchy kadrowe w naszym zespole.

Czas pożegnań. Mistrzowie, dziękujemy!

Na początek prezentujemy nazwiska zawodników, których w przyszłym sezonie na pewno nie zobaczymy już w barwach naszego Klubu. Po zakończonych rozgrywkach z Jastrzębskim Węglem żegnają się: atakujący Stephen Boyer, przyjmujący Trevor Clevenot, środkowi: Łukasz Wiśniewski, Jakub Macyra, Dawid Dryja oraz przyjmujący Kamil Dębski.

Z wymienionej grupy zawodników najdłużej, bo przez trzy sezony, występował w naszych barwach Łukasz Wiśniewski, dwukrotnie sięgając w tym czasie po mistrzostwo kraju. Francuscy mistrzowie olimpijscy oraz pozostali dwaj środkowi spędzili w naszym Klubie po dwa sezony, zaś w przypadku Kamila Dębskiego była to roczna przygoda z Jastrzębskim Węglem.

– Zakończenie sezonu to czas podsumowań, ale i w pewnych przypadkach czas pożegnań. Z częścią zawodników obecnego składu nie zobaczymy się już w przyszłym sezonie. Tak to już jest w życiu sportowym i trzeba to zaakceptować. Wszystkim zawodnikom, którzy opuszczają nasz Klub, pragnę podziękować za to, co zrobili dla Jastrzębskiego Węgla. Za ich zaangażowanie, sportową postawę i waleczność. Każdy z nich miał swój wkład w ostatnie sukcesy naszego Klubu. Życzę im powodzenia w dalszych etapach karier – powiedział Adam Gorol, prezes Jastrzębskiego Węgla.

Panowie, wielkie dzięki! Na trwałe zapisaliście się na kartach jastrzębskiej siatkówki.

W poniższym materiale wideo prezentujemy wypowiedzi polskich zawodników, którzy rozstają się z naszym Klubem, natomiast w kolejnych dniach przedstawimy wywiady z obcokrajowcami odchodzącymi z Jastrzębskiego Węgla.

 

Przeczytaj pełny artykuł na stronie JastrzebskiWegiel.pl:

https://jastrzebskiwegiel.pl/czas-pozegnan-mistrzowie-dziekujemy/


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

@The BareXCiagle jeszcze sa ludzie ktorzy mysla tylko o sobie. Bez JSW , nie byloby Jastrzebia bo pani Hetman nie dba ...
Tymczasem zarząd JSW wraz z Państwem Polskim okrada emerytów i drobnych inwestorów nie wypłacając ani 1 zł z zysku .... ...
Cudowna kolekcja, polecam na prawdę!

REKLAMA
REKLAMA