Skip to main content


REKLAMA

W planach Poruba i Pardubice

 |  Jastrzębski Klub Hokejowy
Jastrzębski Klub Hokejowy
Dodane przez:
Jastrzębski Klub Hokejowy

Z początkiem czerwca poznaliśmy ramowy plan sparingów naszej drużyny, która obecnie zalicza pierwszą część okresu przygotowawczego do sezonu 2023/24. W planach ekipy trenera Roberta Kalabera są na ten moment turnieje w Porubie oraz Pardubicach, a także dwumecze z Zagłębiem Sosnowiec i Spartakiem Dubnica.

W planach Poruba i Pardubice

Z początkiem czerwca poznaliśmy ramowy plan sparingów naszej drużyny, która obecnie zalicza pierwszą część okresu przygotowawczego do sezonu 2023/24. W planach ekipy trenera Roberta Kalabera są na ten moment turnieje w Porubie oraz Pardubicach, a także dwumecze z Zagłębiem Sosnowiec i Spartakiem Dubnica.

Według aktualnych planów nasz zespół rozegra pierwszy sparing w dniu 8 sierpnia w Sosnowcu, aby trzy dni później zmierzyć się na wyjeździe z drużyną z Dubnicy. W dniach 16-19 sierpnia czeka nas turniej w Porubie (cztery mecze), zaś 23-24 sierpnia - w Pardubicach (dwa mecze). Nie znamy jeszcze przeciwników w ramach obu tych imprez, jednak w Ostawie - podobnie jak przed rokiem - zmierzymy się m.in. z Unią Oświęcim.

Pierwsze domowe sparingi na Jastorze zaplanowane są na przełom sierpnia i września (30.08 - Spartak Dubnica, 01.09 - Zagłębie Sosnowiec), jednakże warto mieć na uwadze, że z oczywistych powodów plany przygotowań mogą ulec modyfikacjom i uzupełnieniom. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://jkh.pl//aktualnosc/2327


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

@The BareXCiagle jeszcze sa ludzie ktorzy mysla tylko o sobie. Bez JSW , nie byloby Jastrzebia bo pani Hetman nie dba ...
Tymczasem zarząd JSW wraz z Państwem Polskim okrada emerytów i drobnych inwestorów nie wypłacając ani 1 zł z zysku .... ...
Cudowna kolekcja, polecam na prawdę!

REKLAMA
REKLAMA