Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Prace uczniów Szkoły Podstawowej nr 14 na wystawie w Krakowie

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Kolejny sukces uczniów jednej z naszych szkół. Na holu krakowskiej uczelni stanęły prace plastyczne uczniów Szkoły Podstawowej nr 14 im. Ziemi Śląskiej. 

Kolejny sukces uczniów jednej z naszych szkół. Na holu krakowskiej uczelni stanęły prace plastyczne uczniów Szkoły Podstawowej nr 14 im. Ziemi Śląskiej. Od 8 lat placówka ta jest objęta patronatem Instytutu Nauk o Środowisku Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W ramach współpracy w szkole odbywają się wykłady pracowników Instytutu, a także wyjazdy na zajęcia w Krakowie. W czasie ostatniego wykładu zostały ogłoszone konkursy dla naszych uczniów. Z prac plastycznych stworzono w czerwcu wystawę w holu Instytutu przy ul. Gronostajowej 7 w Krakowie. Zorganizowano dwa konkursy dla uczniów naszej szkoły: plastyczny pt.”Fascynujący odsad czynny” oraz „Jak ciekawie nazwać osad czynny”. Konkurs plastyczny polegał na przedstawieniu własnej wizji specyficznego, mało znanego ekosystemu jakim jest osad czynny. Zadanie nie było więc łatwe. Ponadto, uczniowie mieli również zaproponować alternatywną nazwę dla tego ekosystemu. Nasze dziaciaki wróciły z nagrodami oraz dumą ze swoich własnych osiagniec.

Wystawę przepięknych prac wszystkich uczestniczek i uczestników konkursu można oglądać w holu budynku przy Gronostajowej 7.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/default-84b340cf5d


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA