Skip to main content


REKLAMA

VIII Turniej Boksu - Międzynarodowe wydarzenie sportowe w Jastrzębiu-Zdroju

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

W trakcie VIII Turnieju Bokserskiego im. Tadeusza Wijasa stoczono aż 20 fascynujących walk.

VIII Turniej Boksu - Międzynarodowe wydarzenie sportowe w Jastrzębiu-Zdroju

Organizatorzy odebrali 160 zgłoszeń, co dowodzi ogromnemu zainteresowaniu tym wydarzeniem. Walki odbywały się w różnych kategoriach wagowych i wiekowych, co zapewniło widzom zróżnicowane widowisko.

W turnieju wzięli udział zawodnicy i zawodniczki z 13 klubów, w tym cztery drużyny z Czech: Brno, Opava, Ostrava i Praga. To dowód na wysoką rangę tego wydarzenia i jego rosnącą popularność.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Aleksandra Cyrek, reprezentująca klub BKS Jastrzębie. Doskonałe umiejętności i determinacja przyniosły jej zasłużone zwycięstwo. Wśród mężczyzn najlepszym zawodnikiem został Antoni Brzozok, również z klubu BKS Jastrzębie.

Podczas ceremonii wręczenia nagród przedstawiciele Stowarzyszenia "Jastrzębski Sport" uhonorowali byłych wspaniałych jastrzębskich zawodników. Tadeusz Wijas, został pośmiertnie uhonorowany odznaką "Zasłużony dla Jastrzębskiego Sportu". Drugą osobą, która otrzymała to wyróżnienie, jest Andrzej Kaleta, który wnosił ogromny wkład w rozwój sportu w Jastrzębiu.

Dodatkowe wyróżnienia otrzymali również ci, którzy przyczynili się do budowania historii jastrzębskiego sportu. Laura Grzyb - Mistrzyni Europy oraz Aleksandra Cyrek, brązowa medalistka Mistrzostw Europy Juniorek, zostały uhonorowane za swoje osiągnięcia.

W trakcie ceremonii wręczono również puchary dla zawodników, którzy odnieśli sukcesy w poprzednich zawodach.

Errata - VIII Turniej Boksu - Gazeta "Jastrząb" nr 6 (738) | maj 2023 | rok XXXIII | ISSN 1233-1600

W bieżącym numerze gazety w dziale sport omyłkowo pojawiła się treść z artykułu dot. Jastrzębskiego Węgla. Właściwy artykuł zamieszczamy poniżej. Przepraszamy za zaistniałą pomyłkę

- Redakcja Gazety Jastrząb.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/errata-viii-turniej-boksu


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

@The BareXCiagle jeszcze sa ludzie ktorzy mysla tylko o sobie. Bez JSW , nie byloby Jastrzebia bo pani Hetman nie dba ...
Tymczasem zarząd JSW wraz z Państwem Polskim okrada emerytów i drobnych inwestorów nie wypłacając ani 1 zł z zysku .... ...
Cudowna kolekcja, polecam na prawdę!

REKLAMA
REKLAMA