Skip to main content


REKLAMA

V Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom

Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Podnoszenie Świadomości Społecznej w Kwestii Bezpieczeństwa.

V Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ma zaszczyt poinformować, że w ramach inicjatywy Europejskiej Sieci Zapobiegania Przestępczości odbędzie się V Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do Domów. Jest to wyjątkowe wydarzenie mające na celu podniesienie świadomości społecznej na temat zabezpieczania domów i mieszkań przed włamaniami.

Główne obchody tego dnia odbędą się 21 czerwca, jednak przez cały okres wakacji prowadzone będą praktyczne procedury, w których zaangażowana będzie policja. Działania te skoncentrują się na rozpowszechnianiu informacji dotyczących skutecznych sposobów zabezpieczania nieruchomości przed włamaniami. Policja będzie aktywnie współpracować z lokalnymi mediami, stronami internetowymi oraz społecznościami lokalnymi w celu dotarcia do jak największej liczby osób.

Pan Mariusz Cichomski, Dyrektor Departamentu Porządku Publicznego, zachęca wszystkich obywateli do podjęcia działań, które przyczynią się do osiągnięcia celów V Europejskiego Dnia Przeciwdziałania Włamaniom do Domów. W szczególności, apeluje o aktywność w okresie poprzedzającym wakacje oraz w trakcie ich trwania.

Włamania do domów i mieszkań są niestety powszechnym zjawiskiem, które dotyka wiele osób i rodzin. Dlatego tak ważne jest, abyśmy wszyscy mieli świadomość skutecznych metod zabezpieczania naszych nieruchomości. Dom to miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie, dlatego warto zainwestować w odpowiednie zabezpieczenia.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/v-europejski-dzien-przeciwdzialania-wlamaniom


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

@The BareXCiagle jeszcze sa ludzie ktorzy mysla tylko o sobie. Bez JSW , nie byloby Jastrzebia bo pani Hetman nie dba ...
Tymczasem zarząd JSW wraz z Państwem Polskim okrada emerytów i drobnych inwestorów nie wypłacając ani 1 zł z zysku .... ...
Cudowna kolekcja, polecam na prawdę!

REKLAMA
REKLAMA