Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Trwa nabór do szkółki nauki jazdy na łyżwach

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Trwa nabór do kolejnej edycji nauki jazdy na łyżwach dla dzieci i dorosłych.

Od września 2023 do kwietnia 2024 roku odbywają się w trwającym już sezonie jesienno-zimowym zajęcia w ramach Szkółki nauki jazdy na łyżwach organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Cykl zajęć składa się z 10 lekcji, po 45 minut każda. Są one prowadzone zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Do uczestnictwa w nich można się zapisywać na początku każdego miesiąca. Nie inaczej będzie również w listopadzie.

W obecnym miesiącu, zajęcia podczas, których można zapisać się do Szkółki przypadają na 4 i 5 listopada. Żeby zostać jej uczestnikiem, należy wykupić karnet.

- Uczestnictwo w zajęciach jest płatne – koszt 300zł za uczestnika. Z kartą Rodzina 3+ 50% zniżki

- informują w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jednocześnie, jak przekazują w MOSiR-ze, to po jego stronie, jako organizatora zajęć spoczywa zapewnienie kasków. Dodatkowo płatne - koszt wynosi 10 złotych - jest natomiast wypożyczenie łyżew. Po stronie uczestników jest też zabranie na zajęcia rękawiczek i ciepłej odzieży, a także ochraniaczy - zwłaszcza dla osób, które dopiero uczą się jazdy na łyżwach.

Ilość miejsc w Szkółce jazdy na łyżwach jest ograniczona do liczby ok. 45 osób. Zajęcia będą się odbywać z podziałem na grupy: początkująca/zaawansowana/dorosła. W każdej z nich znajdzie się ok. 15 osób.

Osoby chętne do uczestnictwa w zajęciach, mogą zgłaszać się SMS-owo pod nr: 516 124 560.

- W treści należy wpisać: imię i nazwisko, wiek oraz stopień zaawansowania(grupa początkująca/zaawansowana/dorosła)

- wyjaśniają w jastrzębskim MOSiR-ze.

Osoby, które zostaną zapisane, otrzymają wiadomość zwrotną. Wówczas konieczne będzie wypełnienie formularza: regulaminu oraz oświadczenia, które należy oddać podczas pierwszych zajęć. Można je pobrać ze strony MOSiR-u: https://www.mosir.jastrzebie.pl/nasze-zajecia/nauka-jazdy-na-lyzwach.

Listopadowe zajęcia ruszą 4.11 o godz. 12:15. Kolejne odbędą się 5.11, również o tej samej porze. Lekcje poza weekendem 11-12 listopada, odbywać się będą co tydzień aż do 17 grudnia. Zawsze o 12:15.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/szkolka-nauki-jazdy-na-lyzwach


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA


Ostanie komentarze

Lud zdecydował - najwyraźniej już ma dość mocnej figury. 
Nie głosuję, ponieważ straciłam zaufanie do polityków. Kierują się zazwyczaj tylko swoimi interesami lub określonych grupy swoich współpracowników. Dawno rozminęli ...
tylko na kogo oddać głos? żaden z kandydatów mnie nie przekonał. "władczyni", która za publiczne środki robi tubę, sołtys, który ...
 Zawsze uczestniczmy w wyborach. To jest nasz obowiązek obywatelski....Demokracja tym między innymi różni się od autorytaryzmu , że obywatele mają ... (1)
@DemonTaki mamy w Jastrzębiu podział na osiedla, sołectwa - można to sprawdzić na mapie: http://mapa.um.jastrzebie.pl/mapa.html

REKLAMA

REKLAMA