Skip to main content


REKLAMA

Rowerowy Maj w pełnym rozkwicie!

Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Wzrastająca liczba przejechanych kilometrów - Rowerowy Maj zdobywa serca i drogi!

Rowerowy Maj w pełnym rozkwicie!

Cieszymy się ogromnie z kolejnych osiągnięć w trakcie Rowerowego Maja!
Nasza kampania, która promuje zdrowy styl życia i zrównoważoną mobilność, zyskuje coraz większe poparcie społeczności. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy dołączyli do naszej inicjatywy i przyczynili się do tych wspaniałych wyników!

Do tej pory do akcji dołączyło już 1 798 aktywnych dzieci, gotowych do podejmowania kolejnych wyzwań. Wraz z ich zaangażowaniem udało nam się osiągnąć naprawdę imponującą liczbę 29 452 przejazdów!

Nie ma nic piękniejszego niż widok maluchów na rowerach, które zadziwiać mogą swoją energią i beztroską. Cieszymy się, że w Rowerowym Maju biorą udział także ich rodzice, bo to świetna okazja, żeby cała rodzina razem korzystała z uroków jazdy na rowerze. To nie tylko zdrowa rozrywka, ale też czas spędzony razem, który tworzy piękne wspomnienia.

W Rowerowym Maju uczestniczą różnorodne grupy wiekowe, które aktywnie uczestniczą w naszej kampanii. To pokazuje, że niezależnie od wieku, wszyscy możemy czerpać radość z jazdy na dwóch kółkach i tworzyć przyjazne warunki dla rowerzystów i użytkowników hulajnóg na naszych drogach.

Wszystkim dzieciom uczestniczącym w Rowerowym Maju życzymy jeszcze wielu wspaniałych przygód na dwóch kółkach! Drodzy rodzice, cieszymy się, że dopingujecie w takich działaniach swoje pociechy i aktywnie włączacie się do tego typu akcji.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/rowerowy-maj-w-pelnym-rozkwicie


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

@The BareXCiagle jeszcze sa ludzie ktorzy mysla tylko o sobie. Bez JSW , nie byloby Jastrzebia bo pani Hetman nie dba ...
Tymczasem zarząd JSW wraz z Państwem Polskim okrada emerytów i drobnych inwestorów nie wypłacając ani 1 zł z zysku .... ...
Cudowna kolekcja, polecam na prawdę!

REKLAMA
REKLAMA