Rajd Pierwszy Dzwonek

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Sezon rowerowy rozpoczęty.
Rajd Pierwszy Dzwonek

W ostatni weekend odbył się XV Rajd Pierwszy Dzwonek, który z powodzeniem zgromadził wielu uczestników. Trasa wiodła przez malownicze tereny naszego miasta, przyciągając mnóstwo miłośników kolarstwa.

Atmosfera podczas rajdu była niesamowita. Uczestnicy mieli okazję nie tylko pokonać piękną trasę, ale również poznać nowych ludzi i podzielić się swoimi pasjami. Nie zabrakło także emocji i konkurencji sportowych, w których brały udział nie tylko dzieci. Animatorzy zadbali o świetną zabawę także dla dorosłych.

Po zakończeniu trasy wszyscy uczestnicy otrzymali ciepły posiłek oraz słodki poczęstunek. Organizatorzy już zapowiedzieli kolejną edycję rajdu rowerowego, jeszcze w tym sezonie. Dzięki temu wydarzeniu kolarstwo zyskało nowych fanów, a mieszkańcy miasta mieli okazję podziwiać piękne krajobrazy.

Organizatorzy dbali o to, aby rajd był bezpieczny i komfortowy dla wszystkich uczestników. Cała trasa była zabezpieczona przez funkcjonariuszy policji oraz służby medyczne.

Warto także dodać, że rajd rowerowy był wydarzeniem rodzinnym. Zadbano o to, aby trasa była odpowiednia dla osób w każdym wieku, dzięki czemu mogły w nim uczestniczyć dzieci, rodzice oraz dziadkowie. Taka formuła rajdu przyczyniła się do integracji rodzin oraz propagowania zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.
Najmłodszy uczestnik rajdu miał 4 latka, zaś najliczniejsza rodzina liczyła 7 członków. Najstarsza osoba uczestnicząca w tym sportowym wydarzeniu miała 72 lata. Wszyscy uczestnicy cieszyli się z możliwości spędzenia czasu z bliskimi w pięknych okolicznościach przyrody.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/rajd-pierwszy-rowerowy-dzwonek

Podziel się z innymi, udostępnij:


Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszy! Zostaw komentarz.

Ostanie komentarze

Mariola z rodziną 20 godz. temu Wielka zabawa w ostatnią niedzielę maja
Było super! dziękujemy
Andrzej 4 dn. temu Adwokat bez dyplomu
Historia jak z filmu "Złap mnie jeśli potrafisz" :) Wcześniej był lekarzem i pilotem hahaha
Z całym szacunkiem, ale te projekty wyglądają mało obywatelsko, a raczej jak wnioski pisane przez UM, czy ich pracowników?!

Miejsce reklamowe FULL
Jastrzebianie.pl - serwis mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój
Projekt jest częścią budowy Informacyjnej Społeczności w Jastrzębiu-Zdroju


Jastrzebianie.pl - mocny Serwis Miasta Jastrzębie-Zdrój

© All rights reserved. Projekt i realizacja Serwisy i portale miejskie.
Wróć do góry