Łączy nas jubileusz

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przedszkole Publiczne nr 10, tak, jak nasze miasto, obchodzi jubileusz 60-lecia.
Łączy nas jubileusz

60-lecie działalności przedszkola wpisuje się w historię naszego miasta. My również jako miasto w tym roku świętujemy tę samą rocznicę. Podczas uroczystości w Przedszkolu Publicznym nr 10 przywołano historię placówki.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali prezentację multimedialną, która przypomniała obecnym i byłym pracownikom, rodzicom oraz mieszkańcom miasta o wszystkich najważniejszych wydarzeniach z życia szkoły. Były to cenne materiały, które ukazywały również przemiany i rozwój przedszkola na przestrzeni lat. Obecnie jest to nowoczesne przedszkole, wyposażone w najnowsze narzędzia dydaktyczne i zapewniające dzieciom szeroki wachlarz zajęć i aktywności.

Następnie odbyła się część artystyczna, w której wzięły udział dzieci z przedszkola. Przedszkolaki zaprezentowały różnorodne programy artystyczne, takie jak tańce, piosenki, wiersze i scenki teatralne. Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie i zachwyciło zebraną publiczność.

Dyrektor przedszkola podkreślała, że placówka od lat stawia na rozwój i innowacje, dbając jednocześnie o tradycję i wartości, które przekazywane są kolejnym pokoleniom. Jubileusz był okazją do podsumowania dotychczasowej pracy. Była to również okazja do podziękowania wszystkim nauczycielom i pracownikom przedszkola nr 10 za ich trud, poświęcenie i pracę na rzecz wychowania kolejnych pokoleń dzieci.

Na uroczystej gali jubileuszowej pojawiła się prezydent miasta, rodzice, nauczyciele oraz absolwenci przedszkola. Prezydent podczas przemówienia podkreśliła, jak ważna jest ta uroczystość dla wszystkich zaangażowanych w życie szkoły, jak i dla całego miasta:

Jubileusz 60-lecia Publicznego Przedszkola nr 10 w Jastrzębiu-Zdroju jest wyjątkowym wydarzeniem, podkreślającym ważną rolę placówki w lokalnej społeczności i jej długotrwałe zaangażowanie w wychowanie i edukację najmłodszych mieszkańców miasta. Historia tego przedszkola, to też historia naszego miasta, które również obchodzi w tym roku jubileusz 60-lecia.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/laczy-nas-jubileusz

Podziel się z innymi, udostępnij:


Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszy! Zostaw komentarz.

Ostanie komentarze

Mariola z rodziną 19 godz. temu Wielka zabawa w ostatnią niedzielę maja
Było super! dziękujemy
Andrzej 4 dn. temu Adwokat bez dyplomu
Historia jak z filmu "Złap mnie jeśli potrafisz" :) Wcześniej był lekarzem i pilotem hahaha
Z całym szacunkiem, ale te projekty wyglądają mało obywatelsko, a raczej jak wnioski pisane przez UM, czy ich pracowników?!

Jastrzebianie.pl - serwis mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój
Projekt jest częścią budowy Informacyjnej Społeczności w Jastrzębiu-Zdroju


© All rights reserved. Projekt i realizacja Serwisy i portale miejskie.
Wróć do góry