Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Łączy nas jubileusz

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przedszkole Publiczne nr 10, tak, jak nasze miasto, obchodzi jubileusz 60-lecia.

60-lecie działalności przedszkola wpisuje się w historię naszego miasta. My również jako miasto w tym roku świętujemy tę samą rocznicę. Podczas uroczystości w Przedszkolu Publicznym nr 10 przywołano historię placówki.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali prezentację multimedialną, która przypomniała obecnym i byłym pracownikom, rodzicom oraz mieszkańcom miasta o wszystkich najważniejszych wydarzeniach z życia szkoły. Były to cenne materiały, które ukazywały również przemiany i rozwój przedszkola na przestrzeni lat. Obecnie jest to nowoczesne przedszkole, wyposażone w najnowsze narzędzia dydaktyczne i zapewniające dzieciom szeroki wachlarz zajęć i aktywności.

Następnie odbyła się część artystyczna, w której wzięły udział dzieci z przedszkola. Przedszkolaki zaprezentowały różnorodne programy artystyczne, takie jak tańce, piosenki, wiersze i scenki teatralne. Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie i zachwyciło zebraną publiczność.

Dyrektor przedszkola podkreślała, że placówka od lat stawia na rozwój i innowacje, dbając jednocześnie o tradycję i wartości, które przekazywane są kolejnym pokoleniom. Jubileusz był okazją do podsumowania dotychczasowej pracy. Była to również okazja do podziękowania wszystkim nauczycielom i pracownikom przedszkola nr 10 za ich trud, poświęcenie i pracę na rzecz wychowania kolejnych pokoleń dzieci.

Na uroczystej gali jubileuszowej pojawiła się prezydent miasta, rodzice, nauczyciele oraz absolwenci przedszkola. Prezydent podczas przemówienia podkreśliła, jak ważna jest ta uroczystość dla wszystkich zaangażowanych w życie szkoły, jak i dla całego miasta:

Jubileusz 60-lecia Publicznego Przedszkola nr 10 w Jastrzębiu-Zdroju jest wyjątkowym wydarzeniem, podkreślającym ważną rolę placówki w lokalnej społeczności i jej długotrwałe zaangażowanie w wychowanie i edukację najmłodszych mieszkańców miasta. Historia tego przedszkola, to też historia naszego miasta, które również obchodzi w tym roku jubileusz 60-lecia.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/laczy-nas-jubileusz


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA


Ostanie komentarze

mnie się nikt nie pytał czy chce Łabędzią ulicę. Piktogramy co ulica to inne.
Pani Hetman odizolowała blisko 100.000 miasto od innych miejscowości.Zadnych połączeń do pobliskich miejscowości takich jjak...Pszczyna, Racibórz,Bielsko i inne.To karygodne co ... (2)
Pani Hetman jest empatyczna, nie skromna i zimna - tak jak to miasto robiło się przez ostatnie lata. Liczę na ... (2)
@Henrych (henry)klasa rodem z Bzia :D (1)
Oddali miasto w ręce ***** ***
Hetman straciła zaufanie chyba wszystkich dookoła. Nikt tej kobiecie nie ufa, a jedyny argument wyborczy żeby za nią zagłosować to ... (2)

REKLAMA

REKLAMA