Skip to main content


REKLAMA

Kobiety na 5+ - utrudnienia w ruchu drogowym

Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

W związku z organizacją imprezy 21 maja w godzinach od 10.30 do 12.30, wystąpią utrudnia w ruchu drogowym w centrum miasta.

Kobiety na 5+ - utrudnienia w ruchu drogowym

Orientacyjny Plan Zamknięcia i Otwarcia poszczególnych odcinków drogi, które będą zabezpieczać policjanci z jastrzębskiej drogówki będzie przebiegać następująco:

Odcinek drogi od Urzędu Miasta ( Al. Piłsudskiego), gdzie nastąpi start uczestniczek, do skrzyżowania z ulicy leśnej z Aleją Jana Pawła II ( nawrót) będzie zamknięty w godzinach od ok. 10.30 do 12.00.

Odcinek drogi od Szpitala Wojewódzkiego do Urzędu Miasta ze skrzyżowaniem z ul. Harcerską będzie zamknięty w godzinach od 10.30 do ok. 12.30.

W związku z biegiem wystąpią utrudnienia w kursowaniu autobusów linii B12, B13, C10, C11, C12, C14, C15, C16, C19 ,M10, R10, R11, S10, S14, S15, W10

Dojazd do szpitala w godz. 10.30 do 12.30 będzie możliwy od ulicy Leśnej oraz Alei Jana Pawła II od strony ulic Kusocińskiego i Armii Krajowej. Dojazd na parking przy Jastrzębskiej Spółce Węglowej będzie możliwy od ulicy Prostej i Leśnej.

Zapraszamy w tych godzinach do kibicowania, a za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

W trakcie trwania imprezy nastąpi zmiana organizacja ruchu drogi wyjazdowej ze szpitala, która będzie się odbywać bramką wjazdową.

Trasa Biegu

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/kobiety-na-5-utrudnienia-w-ruchu-drogowym


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
  • Ten komentarz nie został opublikowany.
    Jola · 4 msc. temu
    Szkoda że nikt nie pomyslał że w tym dniu jest komunia koło urzędu miasta w Miłosierdziu Bożym i jak goście dojadą pod kościół.!!!??

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

@The BareXCiagle jeszcze sa ludzie ktorzy mysla tylko o sobie. Bez JSW , nie byloby Jastrzebia bo pani Hetman nie dba ...
Tymczasem zarząd JSW wraz z Państwem Polskim okrada emerytów i drobnych inwestorów nie wypłacając ani 1 zł z zysku .... ...
Cudowna kolekcja, polecam na prawdę!

REKLAMA
REKLAMA