Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Kobiety na 5+ - utrudnienia w ruchu drogowym

Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

W związku z organizacją imprezy 21 maja w godzinach od 10.30 do 12.30, wystąpią utrudnia w ruchu drogowym w centrum miasta.

Orientacyjny Plan Zamknięcia i Otwarcia poszczególnych odcinków drogi, które będą zabezpieczać policjanci z jastrzębskiej drogówki będzie przebiegać następująco:

Odcinek drogi od Urzędu Miasta ( Al. Piłsudskiego), gdzie nastąpi start uczestniczek, do skrzyżowania z ulicy leśnej z Aleją Jana Pawła II ( nawrót) będzie zamknięty w godzinach od ok. 10.30 do 12.00.

Odcinek drogi od Szpitala Wojewódzkiego do Urzędu Miasta ze skrzyżowaniem z ul. Harcerską będzie zamknięty w godzinach od 10.30 do ok. 12.30.

W związku z biegiem wystąpią utrudnienia w kursowaniu autobusów linii B12, B13, C10, C11, C12, C14, C15, C16, C19 ,M10, R10, R11, S10, S14, S15, W10

Dojazd do szpitala w godz. 10.30 do 12.30 będzie możliwy od ulicy Leśnej oraz Alei Jana Pawła II od strony ulic Kusocińskiego i Armii Krajowej. Dojazd na parking przy Jastrzębskiej Spółce Węglowej będzie możliwy od ulicy Prostej i Leśnej.

Zapraszamy w tych godzinach do kibicowania, a za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

W trakcie trwania imprezy nastąpi zmiana organizacja ruchu drogi wyjazdowej ze szpitala, która będzie się odbywać bramką wjazdową.

Trasa Biegu

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/kobiety-na-5-utrudnienia-w-ruchu-drogowym


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
  • Ten komentarz nie został jeszcze opublikowany.
    Jola · 11 msc. temu
    Szkoda że nikt nie pomyslał że w tym dniu jest komunia koło urzędu miasta w Miłosierdziu Bożym i jak goście dojadą pod kościół.!!!??

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA


Ostanie komentarze

mnie się nikt nie pytał czy chce Łabędzią ulicę. Piktogramy co ulica to inne.
Pani Hetman odizolowała blisko 100.000 miasto od innych miejscowości.Zadnych połączeń do pobliskich miejscowości takich jjak...Pszczyna, Racibórz,Bielsko i inne.To karygodne co ... (2)
Pani Hetman jest empatyczna, nie skromna i zimna - tak jak to miasto robiło się przez ostatnie lata. Liczę na ... (2)
@Henrych (henry)klasa rodem z Bzia :D (1)
Oddali miasto w ręce ***** ***
Hetman straciła zaufanie chyba wszystkich dookoła. Nikt tej kobiecie nie ufa, a jedyny argument wyborczy żeby za nią zagłosować to ... (2)

REKLAMA

REKLAMA