Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Jastrzębski Challenge osiągnięty - jastrzębianie dotarli kajakiem nad morze

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Spektakularne zakończenie ekstremalnej przygody.

Grzegorz Sypniewski i Dawid Wita, odważni podróżnicy z Jastrzębskiego Challenge,osiągnęli swój cel i dotarli do mety - Bałtyku! Po 15 dniach trudów i pokonaniu wielu kilometrów na kajakach, wyczynowi sportowcy cieszą się zasłużonym sukcesem.

Ich niezwykła podróż rozpoczęła, przy rzece Pszczynce, skąd wyruszyli wraz z rzeką Wisłą na długą trasę nad morze. 24 czerwca 2023 r. to dzień, który zapisał się w historii ich wyprawy jako moment rozpoczęcia niezwykłego wyzwania.

Pierwsze dni podróży nie były łatwe, ale nic nie jest w stanie zatrzymać tych nieustraszonych kajakarzy. Przez deszcz, słońce i trudne warunki pogodowe, Sypniewski i Wita niezłomnie pływali po krętych nurtach rzek i pokonywali przeszkody, aby dotrzeć do kolejnych etapów swojej wyprawy.

Po wielu dniach intensywnego wiosłowania, triumfalnie wpłynęli na metę w pięknej nadmorskiej scenerii. Ostatnie kilometry na żeglownej Wisły nie były łatwe, ale determinacja i siła tej dwójki doprowadziły do zwycięstwa.

Ta wyprawa była pełna przygód i niezapomnianych momentów. Od zmagań z rzeką Pszczynką, przez pokonanie Krakowa, aż do spotkań z ciekawymi ludźmi i chwil relaksu w Sandomierzu. Sypniewski i Wita udowodnili, że mają nie tylko niezwykłą kondycję fizyczną, ale także niezłomną wolę i determinację.

Jastrzębski Challenge to nie tylko spektakularne osiągnięcie sportowe, ale także inspiracja dla wszystkich marzycieli i poszukiwaczy przygód. Grzegorz Sypniewski i Dawid Wita udowodnili, że nie ma granic dla tych, którzy mają odwagę i pasję.

Teraz, po dotarciu do mety, para podróżników zaprasza wszystkich swoich obserwatorów na Przystań Szymańcówka, gdzie będzie organizowany cykl spotkań z ciekawymi osobami, zatytułowany "Świat z kajaka". Będzie to doskonała okazja, aby poznać bliżej Sypniewskiego, Witę i ich niezwykłe historie związane z Jastrzębskim Challenge.

Gratulujemy Grzegorzowi Sypniewskiemu i Dawidowi Wicie niesamowitego osiągnięcia i życzymy im dalszych sukcesów w przyszłych wyzwaniach. Ich historia jest inspiracją dla wszystkich, którzy marzą o przekraczaniu granic i odkrywaniu nowych światów.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/kajakiem-nad-morze-kolejny-jastrzebski-challenge-osiagniety


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA


Ostanie komentarze

Lud zdecydował - najwyraźniej już ma dość mocnej figury. 
Nie głosuję, ponieważ straciłam zaufanie do polityków. Kierują się zazwyczaj tylko swoimi interesami lub określonych grupy swoich współpracowników. Dawno rozminęli ...
tylko na kogo oddać głos? żaden z kandydatów mnie nie przekonał. "władczyni", która za publiczne środki robi tubę, sołtys, który ...
 Zawsze uczestniczmy w wyborach. To jest nasz obowiązek obywatelski....Demokracja tym między innymi różni się od autorytaryzmu , że obywatele mają ... (1)
@DemonTaki mamy w Jastrzębiu podział na osiedla, sołectwa - można to sprawdzić na mapie: http://mapa.um.jastrzebie.pl/mapa.html

REKLAMA

REKLAMA