Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Jastrzębski bieg uliczny już 9 września

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Doświadcz emocji Małego Jastrząbka i wyzwań Jastrzębskiej Dziesiątki!

XI Bieg Uliczny "Jastrzębska Dziesiątka" to wydarzenie, które odbędzie się 9 września. To jedna z najbardziej oczekiwanych imprez biegowych w regionie, przyciągająca entuzjastów biegania z różnych zakątków kraju. Wielka dycha, czyli 10-kilometrowy dystans, stanowi wyzwanie dla doświadczonych zawodników i jest okazją dla początkujących, którzy chcą spróbować swoich sił w dłuższym biegu.

Trasa "Jastrzębska Dziesiątka" posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki (PZLA), co gwarantuje jej profesjonalne przeprowadzenie, dbałość o bezpieczeństwo uczestników i zgodność z wytycznymi sportowych standardów. To znakomite wyróżnienie dla organizatorów oraz potwierdzenie wysokiej jakości imprezy.

Jastrzębska Dziesiątka to nie tylko sportowe wydarzenie, ale również integracja społeczności lokalnej i miło spędzony czasu w atmosferze sportowej rywalizacji. Oprócz samej rywalizacji, organizatorzy przygotowują liczne atrakcje towarzyszące, które dostarczą uczestnikom i kibicom mnóstwa radości i pozytywnych emocji.
Jedną z nich jest XI emocjonujący Bieg Małego Jastrząbka. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież do udziału!

Zapisy do Biegów Małego Jastrząbka rozpoczeły się 24 lipca, więc już teraz przyjmujemy zgłoszenia. Najmłodsi uczestnicy będą mieli szansę rywalizować na różnych dystansach, dostosowanych do ich wieku i umiejętności. Dystanse będą się wahać od 150 metrów do 1800 metrów - każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

To świetna okazja, aby dzieci i młodzież aktywnie spędzili czas na świeżym powietrzu, rozwijając swoje sportowe pasje i zdobywając cenne doświadczenie w rywalizacji. Dodatkowo, uczestnictwo w Biegach Małego Jastrząbka to doskonała forma aktywności fizycznej, która przyczyni się do poprawy zdrowia i samopoczucia.

Nie przegapcie szansy, zachęcamy do szybkiego zgłaszania się! Dołączcie do naszego biegowego święta i poczujcie radość sportowej rywalizacji podczas XI Biegu Ulicznego "Jastrzębska Dziesiątka" i "Biegu Młodego Jastrząbka". Czekamy na Was!

Zapisy TUTAJ

Szczegóły TUTAJ

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/jastrzebski-bieg-uliczny-juz-9-wrzesnia


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA