Skip to main content


REKLAMA

Eksploruj świat muzyki na Winyl Giełdzie

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

10.06.2023 r. godz. 10:00-14:00 Biblioteka Główna, ul. Wielkopolska 1a. 55 edycja przed nami!

Eksploruj świat muzyki na Winyl Giełdzie

Po ostatnim sukcesie 54. edycji, czas na kolejne muzyczne spotkanie dla miłośników winyli. Z ogromną radością zapraszamy Was na wyjątkową Winyl Giełdę, która odbędzie się w sobotę, 10 czerwca, w godzinach od 10:00 do 14:00, w Bibliotece Głównej przy ulicy Wielkopolskiej 1a.

To będzie ostatnia szansa przed wakacjami, aby znaleźć swoją muzyczną perełkę i wzbogacić swoją kolekcję płyt winylowych. Winyl Giełda to idealne miejsce dla wszystkich entuzjastów muzyki, którzy cenią wyjątkowy dźwięk i klimat analogowych nośników.

Organizatorzy przygotowali bogatą ofertę płyt dla każdego gustu i preferencji muzycznych. Bez względu na to, czy jesteś fanem muzyki polskiej, zagranicznej, rockowej, metalowej czy też poważnej i operowej, na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie. Od klasyków po nowości, od rzadko spotykanych wydań po płyty z limitowanymi nakładami - Winyl Giełda będzie pełna różnorodności.

To nie tylko świetna okazja do poszerzenia swojej kolekcji, ale również doskonała okazja do spotkania się z innymi miłośnikami winyli, dzielenia się pasją i wymiany informacji na temat ulubionych artystów i albumów. Atmosfera podczas tych wydarzeń jest zawsze wyjątkowa, pełna entuzjazmu i inspirujących rozmów.

Biblioteka Główna, jako miejsce organizacji Winyl Giełdy, stwarza wygodne i przyjazne środowisko dla wszystkich uczestników. Przestronne przestrzenie i wygodne stoiska pozwalają na swobodne poruszanie się i odkrywanie różnych płyt. Doświadczeni sprzedawcy będą dostępni, aby odpowiedzieć na Wasze pytania, udzielić wskazówek czy polecić ciekawe nagrania.

Zapraszamy!

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/eksploruj-swiat-muzyki-na-winyl-gieldzie


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

@The BareXCiagle jeszcze sa ludzie ktorzy mysla tylko o sobie. Bez JSW , nie byloby Jastrzebia bo pani Hetman nie dba ...
Tymczasem zarząd JSW wraz z Państwem Polskim okrada emerytów i drobnych inwestorów nie wypłacając ani 1 zł z zysku .... ...
Cudowna kolekcja, polecam na prawdę!

REKLAMA
REKLAMA