Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Świadek zareagował, widząc jak nietrzeźwy 67-latek uderzył w zaparkowany pojazd

 |  Komenda Miejska Policji
Komenda Miejska Policji
Dodane przez:
Komenda Miejska Policji

Dzięki prawidłowej postawie obywatelskiej świadka, policjanci z jastrzębskiej komendy ustalili nietrzeźwego kierującego, który cofając uderzył w zaparkowany pojazd.

Świadek zareagował, widząc jak nietrzeźwy 67-latek uderzył w zaparkowany pojazd

Dzięki prawidłowej postawie obywatelskiej świadka, policjanci z jastrzębskiej komendy ustalili nietrzeźwego kierującego, który cofając uderzył w zaparkowany pojazd. Kobieta, widząc, że kierujący wysiada z samochodu i oddala się z miejsca kolizji, powiadomiła o wszystkim dyżurnego. Okazało się, 67-latek miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Jastrzębscy policjanci odnotowali kolejny przykład zaangażowania i wzorowej obywatelskiej postawy w duchu kampanii „Nie reagujesz-akceptujesz”. Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 20.00 w Jastrzębiu-Zdroju. Dyżurny otrzymał telefoniczną informację, iż na jednym z osiedli podjechał najprawdopodobniej nietrzeźwy kierujący, który wykonując manewr cofania uderzył w jeden z zaparkowanych pojazdów, po czym poszedł do mieszkania. Dzięki rzetelnie przekazanym informacjom mężczyzna został szybko ustalony przez policjantów. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie jastrzębianina 2 promile alkoholu. W trakcie wykonywanych czynności wyszło na jaw, iż amator jazdy na „podwójnym gazie” stracił prawo jazdy w 2009 roku, z powodu jazdy pod wpływem alkoholu. Wkrótce znów będzie tłumaczył się w sądzie. Grozi mu nawet 2 lata więzienia.

Świadkowi gratulujemy postawy obywatelskiej godnej naśladowanie. Takie zachowanie i prawidłowa reakcja na widok rażącego łamania przepisów, doskonale wpisuje się we wciąż aktualną kampanię policyjną: „Nie reagujesz- akceptujesz”. Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w działania Policji (efektem, których było wyeliminowanie z ruchu kompletnie pijanego kierowcy).

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

http://jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl/k10/informacje/wiadomosci/364042,Swiadek-zareagowal-widzac-jak-nietrzezwy-uderzyl-w-zaparkowany-pojazd.html

Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA
Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA
REKLAMA