Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Podziękowania dla policjantów biorących udział w poszukiwaniu zaginionego 28-latka

 |  Komenda Miejska Policji
Komenda Miejska Policji
Dodane przez:
Komenda Miejska Policji

Do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęły podziękowania dla policjantów, którzy w ubiegłym tygodniu prowadzili poszukiwania zaginionego 28-latka. Mundurowi wykazali się ogromną empatią wobec zgłaszającej. Rodzina odnalezionego mężczyzny postanowiła podziękować za profesjonalną postawę policjantów. Wczoraj Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju podinsp. Tomasz Hynek otrzymał podziękowaniami dla funkcjonariuszy skierowane przez matkę oraz przez narzeczoną zaginionego mężczyzny.

Podziękowania dla policjantów biorących udział w poszukiwaniu zaginionego 28-latka

W piątek 14 lipca 2023 roku około godziny 19:00 do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju zgłosiła się kobieta, która poinformowała policjantów o zaginięciu swojego 28-letniego syna. Mężczyzna 12 lipca 2023 roku po wyjściu od narzeczonej nie powrócił do domu i od tego momentu bliscy nie mieli z nim kontaktu. Mundurowi przyjęli od kobiety zgłoszenie, a wszyscy policjanci w służbie ruszyli na poszukiwania. Stróże prawa sprawdzili teren, który mężczyzna miał pokonać, wracając do domu. Skontrolowano między innymi znajdujące się w pobliżu tereny leśne, działki i stacje paliw oraz rozmawiano z taksówkarzami. Około godziny 2:40 udało się nawiązać kontakt telefoniczny z zaginionym.

Wczoraj Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju podinsp. Tomasz Hynek otrzymał podziękowaniami dla funkcjonariuszy skierowane przez matkę oraz przez narzeczoną zaginionego mężczyzny. Ich treść publikujemy poniżej:

„Na Pana ręce pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich Funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, którzy w ramach swojej służby podjęli działania w związku z zaginięciem bliskiej nam osoby. W sposób szczególny chciałybyśmy wyrazić swoją wdzięczność dla osób, z którymi miałyśmy bezpośredni kontakt: (dane policjantów). Empatia i zrozumienie, którymi wykazali się Funkcjonariusze, w połączeniu z zaangażowaniem w wykonywanie pracy, były dla nas nieocenioną pomocą w tych niełatwych chwilach. Mamy poczucie, że trafiliśmy na osoby, które były nie tylko profesjonalistami w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim – dobrymi, bezinteresownymi ludźmi. Postawa Panów: Arkadiusza, Antoniego i Mariusza może być wzorem dla innych Policjantów, a Oni sami – chlubą Miejskiej Komendy Policji w Jastrzębiu-Zdroju.
Będziemy wdzięczne za bezpośrednie przekazanie symbolicznych podziękowań każdemu z nich.”

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

http://jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl/k10/informacje/wiadomosci/364156,Podziekowania-dla-policjantow-bioracych-udzial-w-poszukiwaniu-zaginionego.html

Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA
Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA
REKLAMA