Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

25-latek pędził 110 km/h w terenie zabudowanym

 |  Komenda Miejska Policji
Komenda Miejska Policji
Dodane przez:
Komenda Miejska Policji

110 km/h w terenie zabudowanym wskazał policyjny radar mierzący prędkość samochodu kierowanego przez pewnego 25-latka. Kierowca osobówki przekroczył dopuszczalną prędkość na ulicy Pszczyńskiej. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy oraz nałożyli mandat w wysokości 1500 zł.

W poniedziałek około 17.35 policjanci z jastrzębskiej drogówki dbali o bezpieczeństwo i porządek ruchu na ulicy Pszczyńskiej. Podczas pomiaru prędkości pojazdów poruszających się tą ulicą, laserowy przyrząd pomiarowy wskazał prędkość 110 km/h. Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego, na którego nałożono mandat w wysokości 1500 zł. Na konto 25-latka wpłynęło także 13 punktów karnych. Tak znaczące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym, wiązało się także z zatrzymaniem uprawnień do kierowania na 3 miesiące. Kierujący przyjął grzywnę.

Po raz kolejny apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także zmniejszali szybkość w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności.

Pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za nas samych, ale również za innych uczestników ruchu drogowego!

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

http://jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl/k10/informacje/wiadomosci/380001,Pedzil-110-kmh-w-terenie-zabudowanym.html

Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA
Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

mnie się nikt nie pytał czy chce Łabędzią ulicę. Piktogramy co ulica to inne.
Pani Hetman odizolowała blisko 100.000 miasto od innych miejscowości.Zadnych połączeń do pobliskich miejscowości takich jjak...Pszczyna, Racibórz,Bielsko i inne.To karygodne co ... (2)
Pani Hetman jest empatyczna, nie skromna i zimna - tak jak to miasto robiło się przez ostatnie lata. Liczę na ... (2)
@Henrych (henry)klasa rodem z Bzia :D (1)
Oddali miasto w ręce ***** ***
Hetman straciła zaufanie chyba wszystkich dookoła. Nikt tej kobiecie nie ufa, a jedyny argument wyborczy żeby za nią zagłosować to ... (2)

REKLAMA
REKLAMA