Skip to main content


REKLAMA

Witaj, Szymon! Młody napastnik w drużynie

 |  Jastrzębski Klub Hokejowy
Jastrzębski Klub Hokejowy
Dodane przez:
Jastrzębski Klub Hokejowy

Do ekipy trenera Roberta Kalabera dołącza kolejny młody napastnik. Miło nam poinformować, że w sezonie 2023/24 barwy JKH GKS Jastrzębie będzie reprezentował mistrz Polski juniorów Szymon Kiełbicki. Wychowanek KTH Krynica w minionym sezonie był wyróżniającym się zawodnikiem Polonii Bytom. Witamy w Jastrzębiu!

Witaj, Szymon! Młody napastnik w drużynie

Szymon Kiełbicki urodził się 28 kwietnia 2003 roku, a zatem niespełna miesiąc temu skończył dwadzieścia lat. Urodził się w Krynicy, gdzie rozpoczynał swoją przygodę z hokejem. Jako młodzik i junior młodszy występował w młodzieżowych zespołach Cracovii, w której barwach zadebiutował w Młodzieżowej Hokej Lidze.

W 2022 roku Kiełbicki został zawodnikiem Polonii Bytom, dzięki czemu miał okazję pracować u trenera Mariusza Puzio. W szeregach Polonistów zdobył wspomniane mistrzostwo Polski juniorów (strzelając gola w finale) oraz dołożył srebro w I Lidze / MHL, w której zapisał na swoje konto niemal czterdzieści punktów. Sezon zakończył tytułem najlepszego napastnika turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorów.

Witamy w JKH GKS Jastrzębie!

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://jkh.pl//aktualnosc/2320


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

@The BareXCiagle jeszcze sa ludzie ktorzy mysla tylko o sobie. Bez JSW , nie byloby Jastrzebia bo pani Hetman nie dba ...
Tymczasem zarząd JSW wraz z Państwem Polskim okrada emerytów i drobnych inwestorów nie wypłacając ani 1 zł z zysku .... ...
Cudowna kolekcja, polecam na prawdę!

REKLAMA
REKLAMA