Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Przedstawiciele JKH GKS Jastrzębie na Diamentowej Gali Sportu

 |  Jastrzębski Klub Hokejowy
Jastrzębski Klub Hokejowy
Dodane przez:
Jastrzębski Klub Hokejowy

W piątkowy wieczór przedstawiciele naszego klubu byli gośćmi wyjątkowej Diamentowej Gali Sportu, która odbyła się w Hali Widowiskowo-Sportowej. W jej trakcie prezydent Anna Hetman oraz dyrektor MOSiR Zofia Florek uhonorowali nasz klub i - osobiście - legendy jastrzębskiego hokeja. Natomiast prezes Kazimierz Szynal odebrał z rąk gospodarzy imprezy Statuetkę 70-lecia dla JKH GKS Jastrzębie.

Przedstawiciele JKH GKS Jastrzębie na Diamentowej Gali Sportu

W piątkowy wieczór przedstawiciele naszego klubu byli gośćmi wyjątkowej Diamentowej Gali Sportu, która odbyła się w Hali Widowiskowo-Sportowej. W jej trakcie prezydent Anna Hetman oraz dyrektor MOSiR Zofia Florek uhonorowali nasz klub i - osobiście - legendy jastrzębskiego hokeja. Natomiast prezes Kazimierz Szynal odebrał z rąk gospodarzy imprezy Statuetkę 70-lecia dla JKH GKS Jastrzębie.

Diamentowa Gala Sportu miała na celu przypomnienie, jak doniosłą rolę w 60-letnich dziejach Jastrzębie-Zdroju odegrał sport. Z dumą przyjęliśmy fakt, że w tym dziele tak wiele „do powiedzenia” ma historia hokeja. Warto wspomnieć, że obecni na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej obejrzeli m.in. kronikę filmową z otwarcia Lodowiska Jastor w 1975 roku.

Poza naszym klubem osobiste statuetki dla zasłużonych dla jastrzębskiego sportu otrzymali Jan Miszek, Leszek Laszkiewicz, Jacek Dywan, Andrzej Frysztacki, Piotr Paździor i Jan Posłuszny. Z kolei cały nasz zespół reprezentowany m.in. przez Kamila Górnego, Dominika Pasia i braci Nalewajków otrzymał nagrodę za brąz w sezonie 2021/22, ponieważ Diamentowa Gala Sportu była także okazją do wręczenia wyróżnień dla sportowców-seniorów za miniony rok.

Dodajmy, że prezes Kazimierz Szynal miał okazję zabrać głos podczas Gali, dziękując „za wszystko” reprezentowanej przez Dyrektora Piotra Zniszczoła Jastrzębskiej Spółce Węglowej oraz Miastu Jastrzębie-Zdrój. Nasi Partnerzy otrzymali z rąk prezesa m.in. naszą publikację „70 lat jastrzębskiego hokeja”.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://jkh.pl//aktualnosc/2384


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

Jastek (IAstek) 4 dn. temu Spotted Jastrzebianie
@WeberAby znaleźć firmę oferującą usługi w obszarze własności intelektualnej w Jastrzębiu, sugeruję skorzystanie z następujących metod:Internet:Przeszukaj internet, korzystając z wyszukiwarek, ...
Jastek (IAstek) 4 dn. temu Spotted Jastrzebianie
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po prostu podzielić się czymś z naszą społecznością? Teraz to możliwe ...
Lidia 8 dn. temu Spotted Jastrzebianie
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (1)
Weber 17 dn. temu Spotted Jastrzebianie
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod kątem własności intelektualnej i praw autorskich?  (1)
Viper 19 dn. temu Spotted Jastrzebianie
@Jag0dahttps://serwis.partspc.pl - serwis i sklep komputerowy na Wielkopolskiej (1)
Jastrząbek 20 dn. temu Andrzej Kamiński
Zachęcamy do przesłania zdjęć lub innych multimediów dot. twórczości naszych artystów. Chętnie je uzupełnimy!

REKLAMA
REKLAMA