Skip to main content


REKLAMA

W Pawłowicach otwarto wodny plac zabaw!

 |  Jastrzębska Spółka Węglowa
Jastrzębska Spółka Węglowa
Dodane przez:
Jastrzębska Spółka Węglowa

W Gminie Pawłowice oddano do użytku nowoczesny, wodny plac zabaw, który od dziś będzie służył dzieciom podczas letnich upałów.

W Pawłowicach otwarto wodny plac zabaw!

Nowoczesny, wodny obiekt jest świetnym uzupełnieniem otaczającej przestrzeni przygotowanej z myślą o najmłodszych mieszkańcach gminy. W sąsiedztwie obiektu znajduje się miasteczko ruchu drogowego, plac zabaw dla dzieci oraz siłownia na wolnym powietrzu, która cieszy się sporą popularnością.

Wodny plac zabaw w Pawłowicach został zbudowany z myślą o każdym detalu, tak aby obiekt spełniał najwyższe standardy jakości. Na jego wyposażeniu znajdziemy takie atrakcje, jak wodne armatki, fontanny i spryskiwacze. Ponadto obiekt został wzbogacony o przebieralnie, w których rodzice będą mogli przebrać swoje mokre i zmęczone po zabawie dzieci. Inwestorzy pomyśleli również o brodzikach wyposażonych w prysznice, które zainstalowano przed wejściem do wodnego placu zabaw.

Pod powierzchnią wodnego placu zabaw zainstalowano stację uzdatniania wody oraz strefę technologiczną. W ramach inwestycji postawiono elementy małej architektury takie, jak ławki, kosze na śmieci, oświetlenie i stojaki na rowery. Obiekt wyposażono w monitoring, a także ogrodzono murkiem, na którym można usiąść i obserwować zabawę dzieci.

Fundacja JSW przeznaczyła na ten cel darowiznę w wysokości 150 tysięcy złotych.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.fundacjajsw.pl/o-nas/aktualnosci/wydarzenie/w-pawlowicach-otwarto-wodny-plac-zabaw


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

@The BareXCiagle jeszcze sa ludzie ktorzy mysla tylko o sobie. Bez JSW , nie byloby Jastrzebia bo pani Hetman nie dba ...
Tymczasem zarząd JSW wraz z Państwem Polskim okrada emerytów i drobnych inwestorów nie wypłacając ani 1 zł z zysku .... ...
Cudowna kolekcja, polecam na prawdę!

REKLAMA
REKLAMA