Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Rusza wiosna przy Harcerskiej! Dziś zaległy mecz z KKS-em Kalisz

 |  GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
Dodane przez:

Ten mecz mieliśmy rozegrać jesienią, ale ze względu na warunki atmosferyczne został przeniesiony na 13 marca. 

Ten mecz mieliśmy rozegrać jesienią, ale ze względu na warunki atmosferyczne został przeniesiony na 13 marca. O godz. 20:15 w środę rozpocznie się na Stadionie Miejskim starcie GKS-u Jastrzębie z KKS-em Kalisz!

Aż 122 dni czekaliśmy na ten dzień! Tyle bowiem dni mija jutro od ostatniego domowego meczu GKS-u Jastrzębie. 12 listopada zeszłego roku nasz zespół pokonał 2:1 rezerwy ŁKS-u. Później - zarówno w rundzie jesiennej, jak i wiosennej - nasza drużyna rozegrał 5 kolejnych meczów na wyjazdach. Najważniejsza informacja jest taka, że w rundzie wiosennej podopieczni Dawida Pędziałka ani jednego spotkania nie przegrali! Z Krakowa, Niepołomic (gdzie zmierzyli się z Sandecją Nowy Sącz) i z Bytomia przywieźli łącznie 5 punktów. Wydostaliśmy się dzięki temu bardzo przyzwoitemu dorobkowi ze strefy spadkowej, w której spędziliśmy zimę. Taki bilans oznacza jeszcze jedno. Trener GKS-u zadebiutuje przed własną publicznością, jako szkoleniowiec, który nie zaznał jeszcze goryczy porażki.

Przypomnijmy, że to właśnie w starciu z KKS-em Kalisz w grudniu Dawid Pędziałek miał zadebiutować w roli tymczasowego trenera naszej drużyny. Mecz się nie odbył, a trener został szkoleniowcem GKS-u na stałe. Podsumowując trzy pierwsze starcia w tym roku, to najpierw zdobył w tej roli pierwszy punkt, później zanotował pierwsze zwycięstwo - zespół przełamał złą passę na obcym terenie - a następnie drużyna przez niego prowadzona po raz pierwszy zachowała czyste konto. Teraz zatem przychodzi czas, by po raz pierwszy zagrać i - najlepiej -  przed własną publicznością. - Długo czekaliśmy na to, by w końcu zagrać w domu. Zarówno my, jako drużyna, jak i kibice. Gorąco wszystkich zapraszam i mam nadzieję, że razem zwyciężymy - powiedział po wspomnianym meczu w Bytomiu, Szymon Matuszek, obrońca GKS-u Jastrzębie. 

Nie da się ukryć, że zespół z Kalisza rywalem będzie wymagającym. To wicelider rozgrywek, którego celem jest awans do I ligi. Kaliszanie od 5 spotkań są niepokonani na trzecim froncie. Wiosnę rozpoczęli piorunująco, bo w pierwszym spotkaniu pokonali u siebie 5:1 Pogoń Siedlce, a więc inną drużynę z czołówki. Później było gorzej, bo piłkarze trenera Pawła Ozgi zremisowali 1:1 w Puławach, a następnie - dość nieoczekiwanie - podzielili się punktami z rezerwami ŁKS-u (2:2). 

Spotkanie, ze względu na transmisję na sport.tvp.pl, rozpocznie się o godz. 20:15. Przypominamy, że w przedsprzedaży bilet na to spotkanie można kupić za złotówkę!

20. kolejka 2. Ligi
Środa, 13 marca, godz. 18:00, Stadion Miejski, ul. Harcerska 14B
GKS Jastrzębie - KKS Kalisz
Transmisja sport.tvp.pl - LINK DO TRANSMISJI >

Wszystkie spotkania GKS-u Jastrzębie w sezonie 2023/2024 można oglądać na platformie PILOT WP! Wykupując odpowiedni pakiet, wspierasz finansowo nasz Klub! KLIKNIJ TUTAJ, wybierz wsparcie dla GKS-u Jastrzębie i wykup odpowiedni dla Ciebie pakiet!

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/127-ewinner-2-liga/6267-zapowiedz-rusza-wiosna-przy-harcerskiej.html

Tabela zapewniona przez Sofascore

Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA

Helmut rura
Szukam dobrego elektromechanika do swojego Helmuta (VW). Ktoś coś poleci?
O.N.A.
Czy o prawda, że w Jastrzębiu nie ma gdzie potańczyć? ... (2)
Jastek (IAstek)
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po ... (2)
Lidia
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (2)
Weber
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod ... (1)
Jag0da
Gdzie naprawię laptopa? Nie włącza się!!! help (1)
VoyTek
Naprawa skrzyni biegów w okolicy? Ktoś coś poleci?
ChiChi
Polećcie weterynarza w okolicy. Chodzi mi o takiego, który bardziej ... (3)
Chłop ;)
Gdzie w Jastrzębiu lub bliskiej okolicy na dobry żur i ... (3)
OliwiaCZ
Manicure, pedicure w Jastrzębiu z dojazdem do Klienta godny polecenia? ... (1)

Ostanie komentarze

Od 15 lat prosimy UM o wykonanie drogi dojazdowej do naszych posesji na Młyńskiej . Dziś ktoś sie chwali z ...
Super! Czekamy na nagrody!
Spoczywaj w pokoju!Dziękujemy za wszystko,Byłaś i pozostaniesz w naszych sercach (1)
Uwaga rodacy: parkowanie na niedozwolonych miejscach kosztuje tutaj 300 zl. Omijajcie te miasto.
Zafundowanie mieszkańcom na finał Dni Jastrzębia zespołu C’est la vie to kpina z nas wszystkich. Na swojej stronie internetowej oraz na ... (1)
Pilnie potrzebował 160 tys . a to dobre  buhahhahaha

REKLAMA

REKLAMA