Skip to main content


REKLAMA

W Jastrzębiu-Zdroju rozpoczęła się budowa parku handlowego Karuzela

 |  Biznes i inwestycje
Orzech
Dodane przez:
Orzech

Projekt Karuzela Jastrzębie-Zdrój wszedł w nowy etap realizacji. Zakończył się przetarg, który wyłonił generalnego wykonawcę, firmę CFE Polska, która to firma na początku sierpnia rozpoczęła budowę. 

W Jastrzębiu-Zdroju rozpoczęła się budowa parku handlowego Karuzela

Park handlowy Karuzela na powierzchni ok. 12.000 mkw. GLA zapewni klientom możliwość zakupów w 15 sklepach popularnych marek. Otwarcie kompleksu przewidziane jest w II kwartale 2024 roku.

Projekt Karuzela Jastrzębie-Zdrój wszedł w nowy etap realizacji. Zakończył się przetarg, który wyłonił generalnego wykonawcę, firmę CFE Polska, która to firma na początku sierpnia rozpoczęła budowę. Park handlowy Karuzela na powierzchni ok. 12.000 mkw. GLA zapewni klientom możliwość zakupów w 15 sklepach popularnych marek. Otwarcie kompleksu przewidziane jest w II kwartale 2024 roku.

Zgodnie z harmonogramem zakładanym przez inwestorów, 2 sierpnia br. rozpoczęły się prace budowlane związane z realizacją nowego parku handlowego Karuzela Jastrzębie-Zdrój o powierzchni 11 303 mkw., przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Broniewskiego.

Generalnym wykonawcą została spółka CFE Polska, należąca do belgijskiej Grupy CFE, istniejąca na polskim rynku budowlanym od ponad dwudziestu pięciu lat.

– Przy wyłonieniu generalnego wykonawcy dla tego projektu kierowaliśmy się wyborem firmy, która posiada duże doświadczenie przy realizacji obiektów handlowych oraz cechuje się wysokimi standardami i terminowością swoich usług. Zgodnie z realizacją długofalowej strategii, naszym priorytetem jest wprowadzanie na rynek wyłącznie wysokiej jakości, nowoczesnych kompleksów handlowych odpowiadających na oczekiwania najemców oraz klientów – mówi Magdalena Dobrowolska, Project Manager w Karuzela Jastrzębie-Zdrój.

Materiały inwestora

Karuzela w Jastrzębiu-Zdroju będzie największym parkiem handlowym w regionie

Projekt cechuje dogodna lokalizacja w pobliżu centrum miasta z komfortowym dojazdem poprzez rondo na przedłużeniu ulicy Broniewskiego, które jest również realizowane w ramach inwestycji. Obiekt zostanie zrealizowany w formie jednopoziomowego parku handlowego składającego się z dwóch budynków.

W kompleksie o powierzchni 11 303 mkw.znajdzie się łącznie 15 sklepów. Wśród najemców będą sklepy, m.in.: Carrefour, Jula (największy sklep w obiekcie o powierzchni 2400 mkw.), Rossmann, Pepco, Sinsay, RTV Euro AGD, Martes Sport, Kakadu Zoo czy Dealz. Zewnętrzny parking zapewni klientom 350 miejsc postojowych.

Otwarcie Karuzeli Jastrzębie-Zdrój planowane jest w II kwartale 2024 roku.

Materiały inwestora

Spółka Karuzela Zdrój, która jest inwestorem w centrum handlowym w Jastrzębiu-Zdroju, jest wspólnym przedsięwzięciem Karuzela Holding i Mitiska REIM. Obiekty realizowane przez to join-venture są tworzone w miastach o wielkości 20 tys. – 90 tys. mieszkańców.

Obecnie pod nazwą Karuzela działa 8 obiektów o łącznej powierzchni ponad 90 tys. mkw., w ośmiu miastach w Polsce. W chwili obecnej trwają również budowy w BiałejPodlaskiej i Świebodzinie, co da łącznie powierzchnię ponad 130 000 mkw. w 2024 roku.

Materiały inwestora

Przeczytaj pełny artykuł na stronie InvestMap.pl:

https://investmap.pl/w-jastrzebiu-zdroju-rozpoczela-sie-budowa-nowego-duzego-parku-handlowego.a305175


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

@The BareXCiagle jeszcze sa ludzie ktorzy mysla tylko o sobie. Bez JSW , nie byloby Jastrzebia bo pani Hetman nie dba ...
Tymczasem zarząd JSW wraz z Państwem Polskim okrada emerytów i drobnych inwestorów nie wypłacając ani 1 zł z zysku .... ...
Cudowna kolekcja, polecam na prawdę!

REKLAMA
REKLAMA