Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Wspólnie powitaliśmy 2024 rok na Placu WOŚP

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Diamentowy Sylwester przed kinem Centrum poprowadził DJ Eprom. Mieszkańcy w licznym gronie bawili się przy muzyce prezentowanej przez jastrzębianina.

Jubileuszowy rok 60-lecia Miasta Jastrzębia-Zdroju został zakończony wspólną zabawą w centrum miasta. Jastrzębianie tłumnie stawili się na placu WOŚP.

Było super, a DJ był zawodowy!

– powiedzieli uczestnicy Sylwestra

DJ Eprom poprowadził imprezę, prezentując repertuar, w którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabrakło tańców oraz wspólnego śpiewania.

Podczas Sylwestra można było wziąć udział w konkursach dotyczących historii naszego miasta. Okazało się to dość trudnym wyzwaniem, ale dzięki pomocy mieszkańców, uczestnikom udało się odpowiedzieć na pytania i zdobyć nagrody.

REKLAMA
Fot. z arch. UM

Prezydent Jastrzębia-Zdroju p. Anna Hetman w towarzystwie wiceprezydentów: p. Romana Foksowicza i p. Roberta Cichowicza, przywitali z jastrzębianami nowy rok 2024.

Ten rok był wyjątkowy bo było Was wszędzie dużo. Uczestniczyliście i żyliście tym, co dzieje się w mieście.

- powiedziała jastrzębianom Prezydent Anna Hetman

Za to wszystko bardzo serdecznie dziękujemy. Życzymy, aby ten kolejny rok był również dla Was wyjątkowy, żeby w Was biło gorące serce, dużo miłości, dużo ciepła, dobroci.

- dodała Prezydent

Pożegnaliśmy niesamowity rok jubileuszowy 60-lecia naszego Miasta. Wszystkim jastrzębianom życzymy Jeszcze Lepszego Nowego Roku!

Fot. z arch. UM

 

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/jastrzebianie-wspolnie-powitali-2024-rok-na-placu-wosp


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA


Ostanie komentarze

Lud zdecydował - najwyraźniej już ma dość mocnej figury. 
Nie głosuję, ponieważ straciłam zaufanie do polityków. Kierują się zazwyczaj tylko swoimi interesami lub określonych grupy swoich współpracowników. Dawno rozminęli ...
tylko na kogo oddać głos? żaden z kandydatów mnie nie przekonał. "władczyni", która za publiczne środki robi tubę, sołtys, który ...
 Zawsze uczestniczmy w wyborach. To jest nasz obowiązek obywatelski....Demokracja tym między innymi różni się od autorytaryzmu , że obywatele mają ... (1)
@DemonTaki mamy w Jastrzębiu podział na osiedla, sołectwa - można to sprawdzić na mapie: http://mapa.um.jastrzebie.pl/mapa.html

REKLAMA

REKLAMA