Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Spotkanie Prezydenta Miasta z inwestorem z RPA

Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:

Urząd Miasta stał się areną niezwykle ważnego wydarzenia, które może otworzyć przed naszym miastem nowy rozdział w historii jego rozwoju. Na zaproszenie Prezydenta Miasta, Michała Urgoła, odbyło się kluczowe spotkanie z przedstawicielami firmy inwestycyjnej z Republiki Południowej Afryki.

Urząd Miasta stał się areną niezwykle ważnego wydarzenia, które może otworzyć przed naszym miastem nowy rozdział w historii jego rozwoju. Na zaproszenie Prezydenta Miasta, Michała Urgoła, odbyło się kluczowe spotkanie z przedstawicielami firmy inwestycyjnej z Republiki Południowej Afryki, zainteresowanej rozwijaniem swojej działalności właśnie w naszym regionie. To spotkanie to pierwszy krok ku przyciąganiu inwestycji zagranicznych.

Zgodnie z moimi zapowiedziami, pierwszy dzień w pracy i jesteśmy już po bardzo obiecującym spotkaniu. Rozmowy z inwestorami z RPA, którzy wyrazili zainteresowanie ulokowaniem kapitału w naszym mieście, są dla nas ogromną nadzieją na rozwój. To, co wyróżnia potencjalnego inwestora, to skupienie na produkcji wysokotechnologicznej i precyzyjnej w dziedzinie przemysłu nieciężkiego. Działalność ta nie tylko wpisuje się w nowoczesny obraz naszego miasta, ale również otwiera możliwości dla lokalnego rynku pracy

- wskazuje prezydent Michał Urgoł.

Inwestycja ta ma szansę oznaczać dla naszego miasta coś więcej niż tylko nowe miejsca pracy. To okazja do wzmocnienia lokalnej gospodarki, promocji innowacyjności i przyciągnięcia kolejnych inwestorów. Olej w maszynę rozwoju miasta, który może zapoczątkować prawdziwą metamorfozę regionu.

Warto podkreślić, że wybór naszego miasta przez tego inwestora nie jest przypadkiem. Jest to wynik ciężkiej pracy, strategicznego planowania i chęci prezentowania miasta jako atrakcyjnego partnera na arenie międzynarodowej. To również dowód na to, że nasze miasto rozwija się w kierunku, który jest doceniany na świecie.

Spotkanie to jest dopiero początkiem, ale wyraźnie zaznacza kierunek, w jakim miasto będzie podążać w najbliższych latach. Otwartość na nowe technologie, innowacje i przedsiębiorczość to cechy, które mają szansę zdefiniować przyszłość naszego miasta.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/miasto-z-potencjalem

🌍🤝 Dzisiaj odbyło się spotkanie, które może zwiastować kierunek w którym będzie rozwijało się nasze miasto! Prezydent...

Opublikowany przez Miasto Jastrzębie-Zdrój Wtorek, 7 maja 2024

Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA

Helmut rura
Szukam dobrego elektromechanika do swojego Helmuta (VW). Ktoś coś poleci?
O.N.A.
Czy o prawda, że w Jastrzębiu nie ma gdzie potańczyć? ... (2)
Jastek (IAstek)
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po ... (2)
Lidia
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (2)
Weber
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod ... (1)
Jag0da
Gdzie naprawię laptopa? Nie włącza się!!! help (1)
VoyTek
Naprawa skrzyni biegów w okolicy? Ktoś coś poleci?
ChiChi
Polećcie weterynarza w okolicy. Chodzi mi o takiego, który bardziej ... (3)
Chłop ;)
Gdzie w Jastrzębiu lub bliskiej okolicy na dobry żur i ... (3)
OliwiaCZ
Manicure, pedicure w Jastrzębiu z dojazdem do Klienta godny polecenia? ... (1)

Ostanie komentarze

Od 15 lat prosimy UM o wykonanie drogi dojazdowej do naszych posesji na Młyńskiej . Dziś ktoś sie chwali z ...
Super! Czekamy na nagrody!
Spoczywaj w pokoju!Dziękujemy za wszystko,Byłaś i pozostaniesz w naszych sercach (1)
Uwaga rodacy: parkowanie na niedozwolonych miejscach kosztuje tutaj 300 zl. Omijajcie te miasto.
Zafundowanie mieszkańcom na finał Dni Jastrzębia zespołu C’est la vie to kpina z nas wszystkich. Na swojej stronie internetowej oraz na ... (1)
Pilnie potrzebował 160 tys . a to dobre  buhahhahaha

REKLAMA

REKLAMA