Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Podziel się opinią i miej wpływ na krajobraz w Jastrzębiu-Zdroju

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Dziś - 16 listopada - o godz. 16:00, odbędzie się dyskusja publiczna nt. uchwały reklamowej.

Coraz bliżej jest wejścia w życie tzw. uchwały reklamowej dla Jastrzębia-Zdroju. Dokument, którego zapisy mówią m.in. o ilości reklam na danej nieruchomości, o ich wielkości, czy zasadzie rozmieszczenia, niebawem zacznie obowiązywać. Obecnie trwa wyłożenie dokumentu do publicznego wglądu.

Wpisuje się w nie dyskusja publiczna nad uchwałą. Ta odbędzie się już w najbliższy czwartek, 16 listopada o godz. 16:00 w sali 129A, Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Później jeszcze przez kilka dni będzie trwało wspomniane wyłożenie uchwały. To zakończy się w przyszłym tygodniu - w poniedziałek, 20 listopada. Z uchwałą reklamową można się zapoznać w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój (al. Józefa Piłsudskiego 60, 44-335 Jastrzębie-Zdrój) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00 oraz na stronie internetowej Gminy Jastrzębie-Zdrój https://bip.jastrzebie.pl/ w zakładce Uchwała reklamowa.

REKLAMA

Jeszcze dłużej - bo do 4 grudnia (to nieprzekraczalny termin, w przypadku którego liczy się data wpływu do urzędu) - będzie można składać uwagi do tego dokumentu. Można to zrobić pocztą elektroniczną,na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie pisemnej w kancelarii Urzędu lub na jego adres: al. Józefa Piłsudskiego 60, 44-335 Jastrzębie-Zdrój lub elektronicznie na adres elektronicznej skrzynki podawczej Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój na platformie ePUAP: /JASTRZEBIE-ZDROJ/skrytka.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/w-najblizszy-czwartek-dyskusja-publiczna-nt-uchwaly-reklamowej


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA