Nasze miasto partnerem Europejskiego Kongresu Gospodarczego

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Na największej imprezie biznesowej jednym z prelegentów będzie Prezydent Miasta, Anna Hetman.
Nasze miasto partnerem Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Program XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego obejmuje tematy związane m.in. z gospodarką, biznesem, innowacjami, zrównoważonym rozwojem, kulturą, zieloną transformacją oraz skutkami pandemii.

Udział w wydarzeniu o tak wysokiej randze jest ogromnym wyróżnieniem naszego miasta i potwierdzeniem jego rosnącej roli jako ważnego centrum biznesowego w regionie. To okazja do zwiększenia widoczności miasta na arenie międzynarodowej, promowania lokalnego biznesu oraz możliwość nawiązywania cennych kontaktów biznesowych na wysokim poziomie

– skomentowała udział w wydarzeniu prezydent miasta.

Partnerstwo naszego miasta sprzyjać będzie wymianie wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk z innymi uczestnikami kongresu, co pozytywnie wpłynie na rozwój lokalnego biznesu oraz stymulowanie innowacji w mieście i regionie.

XV edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Jesteśmy partnerem sesji - Kultura, miasto, biznes – 26 kwietnia 2023, w godzinach 09:30 - 11:00. Udział w tej części wydarzenia da możliwość promocji lokalnego dziedzictwa kulturowego, tworzenia synergii między kulturą a biznesem oraz pokazania innowacyjności i kreatywności miasta w zakresie rozwoju społeczno-gospodarczego. Poruszony podczas sesji zostanie temat wydatków na kulturę jako inwestycji. Omówione zostaną doświadczenia Europejskich Miast Kultury, których działania i ich skutki są świadectwem miastotwórczej i prorozwojowej roli kultury. To także okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, zdobycia nowych perspektyw rozwoju oraz prezentacji miasta jako atrakcyjnego miejsca do inwestowania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Nasze miasto zaprezentujemy przez wszystkie dni wydarzenia na stoisku. To okazja do promocji kulturalnego, turystycznego i biznesowego potencjału miasta.

Dodatkowe informacja dostępne na stronie Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/juz-za-2-tygodnie

Podziel się z innymi, udostępnij:


Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszy! Zostaw komentarz.



Ostanie komentarze

Mariola z rodziną 6 dn. temu Wielka zabawa w ostatnią niedzielę maja
Było super! dziękujemy
Andrzej 10 dn. temu Adwokat bez dyplomu
Historia jak z filmu "Złap mnie jeśli potrafisz" :) Wcześniej był lekarzem i pilotem hahaha
Z całym szacunkiem, ale te projekty wyglądają mało obywatelsko, a raczej jak wnioski pisane przez UM, czy ich pracowników?!

Jastrzebianie.pl - serwis mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój
Projekt jest częścią budowy Informacyjnej Społeczności w Jastrzębiu-Zdroju


Jastrzebianie.pl - mocny Serwis Miasta Jastrzębie-Zdrój

© All rights reserved. Projekt i realizacja Serwisy i portale miejskie.
Wróć do góry