Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Nasze miasto partnerem Europejskiego Kongresu Gospodarczego

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Na największej imprezie biznesowej jednym z prelegentów będzie Prezydent Miasta, Anna Hetman.

Program XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego obejmuje tematy związane m.in. z gospodarką, biznesem, innowacjami, zrównoważonym rozwojem, kulturą, zieloną transformacją oraz skutkami pandemii.

Udział w wydarzeniu o tak wysokiej randze jest ogromnym wyróżnieniem naszego miasta i potwierdzeniem jego rosnącej roli jako ważnego centrum biznesowego w regionie. To okazja do zwiększenia widoczności miasta na arenie międzynarodowej, promowania lokalnego biznesu oraz możliwość nawiązywania cennych kontaktów biznesowych na wysokim poziomie

– skomentowała udział w wydarzeniu prezydent miasta.

Partnerstwo naszego miasta sprzyjać będzie wymianie wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk z innymi uczestnikami kongresu, co pozytywnie wpłynie na rozwój lokalnego biznesu oraz stymulowanie innowacji w mieście i regionie.

XV edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Jesteśmy partnerem sesji - Kultura, miasto, biznes – 26 kwietnia 2023, w godzinach 09:30 - 11:00. Udział w tej części wydarzenia da możliwość promocji lokalnego dziedzictwa kulturowego, tworzenia synergii między kulturą a biznesem oraz pokazania innowacyjności i kreatywności miasta w zakresie rozwoju społeczno-gospodarczego. Poruszony podczas sesji zostanie temat wydatków na kulturę jako inwestycji. Omówione zostaną doświadczenia Europejskich Miast Kultury, których działania i ich skutki są świadectwem miastotwórczej i prorozwojowej roli kultury. To także okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, zdobycia nowych perspektyw rozwoju oraz prezentacji miasta jako atrakcyjnego miejsca do inwestowania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Nasze miasto zaprezentujemy przez wszystkie dni wydarzenia na stoisku. To okazja do promocji kulturalnego, turystycznego i biznesowego potencjału miasta.

Dodatkowe informacja dostępne na stronie Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/juz-za-2-tygodnie


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

Lidia 4 dn. temu Spotted Jastrzebianie
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka? 
Weber 12 dn. temu Spotted Jastrzebianie
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod kątem własności intelektualnej i praw autorskich? 
Viper 14 dn. temu Spotted Jastrzebianie
@Jag0dahttps://serwis.partspc.pl - serwis i sklep komputerowy na Wielkopolskiej (1)
Jastrząbek 15 dn. temu Andrzej Kamiński
Zachęcamy do przesłania zdjęć lub innych multimediów dot. twórczości naszych artystów. Chętnie je uzupełnimy!
Kaja 15 dn. temu Andrzej Kamiński
Szkoda, że w artykule nie ma żadnych zdjęć prac opisywanego artysty. 
a moze ktos wyjasnic dlaczego po zmroku po 16:00 polowa miasta nie jest oswietlona?

REKLAMA
REKLAMA