"Mały Odkrywca i Zagadkowy Świat Dinozaurów"

 |  Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Dodane przez:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Nowa książka dla dzieci Marka Marcinkowskiego.
"Mały Odkrywca i Zagadkowy Świat Dinozaurów"

Marek Marcinkowski to polski pisarz, pasjonat rynków finansowych, podróży i fotografii. Urodzony w Jastrzębiu-Zdroju, ma na swoim koncie dwie książki dla dzieci: "Kosmoliski" oraz "Ekoliski". Obie pozycje są napisane w sposób idealny dla najmłodszych czytelników, a ich treści mają na celu edukację z zakresu nauki oraz świadomości ekologicznej.

Ponadto, Marek Marcinkowski jest autorem dwóch książek skierowanych do osób dorosłych. Pierwsza z nich to "Sukces na giełdzie. Tajniki i wskazówki największych polskich ekspertów giełdowych", w której autor dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z rynków finansowych. Druga to kryminał "Wiele do stracenia", którego fabuła inspirowana jest historiami ludzi, którzy stracili duże sumy pieniędzy na giełdzie.

Marcinkowski to nie tylko autor, ale także aktywny działacz społeczny. Jego akcja "Podaruj Uśmiech" przyniosła wiele książek potrzebującym w szpitalach, hospicjach oraz preadopcyjnych ośrodkach opieki. Pisarz jest również pasjonatem astronomii i fotografii, a jego nocne obserwacje nieba dały inspirację do napisania książki dla dzieci "Kosmoliski".

Pisarz ten niedawno wydał swoją najnowszą książkę dla dzieci zatytułowaną "Mały Odkrywca i Zagadkowy Świat Dinozaurów". Książka ta to fascynująca opowieść o pradawnym świecie dinozaurów, którą pochłoną nie tylko mali miłośnicy tych prehistorycznych stworzeń, ale także ich rodzice i nauczyciele. Wraz z bohaterami książki, Zuzią i Wojtusiem, mali czytelnicy będą mieli okazję podążyć śladami różnorodnych dinozaurów, takich jak długoszyi diplodoki, zwinne welociraptory czy podwodne plezjozaury. Oprócz poznania tych niezwykłych stworzeń, dzieci będą miały okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat ery mezozoicznej, w której żyły dinozaury. Książka ta nie tylko pobudza wyobraźnię młodego czytelnika, ale także wspiera zdobywanie wiedzy o stworzeniach żyjących w dawnych czasach. Przeniesienie się wraz z dziecięcymi bohaterami do ery dinozaurów pomaga lepiej wczuć się w panującą wówczas atmosferę. Na końcu książki znajduje się także quiz i pomysły na wspólną zabawę, co stanowi dodatkową atrakcję dla najmłodszych.

Nowa książka zapowiada się ciekawie i na pewno zadowoli wielu małych czytelników.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/maly-odkrywca-i-zagadkowy-swiat-dinozaurow

Podziel się z innymi, udostępnij:


Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszy! Zostaw komentarz.

Ostanie komentarze

Mariola z rodziną 19 godz. temu Wielka zabawa w ostatnią niedzielę maja
Było super! dziękujemy
Andrzej 4 dn. temu Adwokat bez dyplomu
Historia jak z filmu "Złap mnie jeśli potrafisz" :) Wcześniej był lekarzem i pilotem hahaha
Z całym szacunkiem, ale te projekty wyglądają mało obywatelsko, a raczej jak wnioski pisane przez UM, czy ich pracowników?!

Jastrzebianie.pl - serwis mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój
Projekt jest częścią budowy Informacyjnej Społeczności w Jastrzębiu-Zdroju


© All rights reserved. Projekt i realizacja Serwisy i portale miejskie.
Wróć do góry