Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Ruszyły jesienne eliminacje Czwartków Lekkoatletycznych sezon 2023/2024

 |  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Dodane przez:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Za nami pierwsze z czterech Czwartków Lekkoatletycznych w sezonie 2023/2024. Do rywalizacji stanęli uczniowie ze szkół podstawowych nr 4, 9, 10, 12, 17 oraz zawodnicy z TL Athletics Jastrzębie.

Każdy mógł wystartować w dwóch konkurencjach, jednej biegowej (60m, 300, 600, 1000m) i jednej technicznej (skok w dal, rzut piłeczką palantową). W pierwszej edycji sezonu 2023/2024 zwycięstwa zanotowali na swoje konto: 60m - Fryzowicz Oliwia (TL Athletics), Gmyrek Alicja (SP10), Zabłocka Iga (SP10), Plaza Adam (SP17), Karakuła Kacper (SP10), Jarych Dominik (SP17), 300m – Talarowska Izabela (SP17), Borkowska Bogna (SP10), Zawierucha Blanka (SP4), Gajda Mikołaj (SP4), Sobczak Jakub (SP4), Swaczyj Franciszek (SP10), 600m – Wołoszyk Emilia (SP17), Liwocha Kinga (SP12), Garlińska Inga (SP17), 1000m – Gazda Maksymilian (SP17), Hetmaniok Karol (SP12), Czerwiński Karol (SP17), Skok w dal ze strefy – Wołoszyk Emilia (SP17), Gmyrek Alicja (SP10), Matejkowska Emilia (SP9), Szmuk Bartosz (SP4), Sobczak Jakub(SP4), Jarych Dominik (SP17), Rzut Piłeczką Palantową – Chrobok Hanna (SP17), Liwocha Kinga (SP12), Fiałkowska Karolina (SP17), Cisak Miłosz (SP4), Krzyżowski Szymon (SP4), Lipa Krystian (TL Athletics).

REKLAMA

Puchar dla najliczniejszej szkoły odebrali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 17.

Na kolejny Czwartek Lekkoatletyczny zapraszamy na wiosnę :)

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych :)

Czwartek Lekkoatletyczny - 19.10.2023

60m Dziewcząt

Kategoria rocznik 2013 i młodsi

1. Oliwia FRYZOWICZ - TL Athletics Jastrzębie - 9.93

2. Julia MATEJKOWSKA - SP 9 Jastrzębie-Zdrój - 10.20

3. Emilia FRYSZ - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 10.99

Kategoria rocznik 2012

1. Alicja GMYREK - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 9.87

2. Łucja GÓRAL - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 10.14

3. Michalina KACZOROWSKA - SP 12 Jastrzębie-Zdrój - 10.14

Kategoria rocznik 2011

1. Iga ZABŁOCKA - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 9.65

2. Emilia MATEJKOWSKA - SP 9 Jastrzębie-Zdrój - 9.66

3. Amelia WIĘSEK - SP 9 Jastrzębie-Zdrój - 9.86

60m Chłopców

Kategoria rocznik 2013 i młodsi

1. Adam PLAZA - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 10.16

2. Kamil LIPA - TL Athletics Jastrzębie – 10.88

Kategoria rocznik 2012

1. Kacper KARAKUŁA - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 10.15

2. Karol KOCUREK - SP 12 Jastrzębie-Zdrój - 11.38

3. Wojciech BALCERCZYK - SP 12 Jastrzębie-Zdrój - 11.62

Kategoria rocznik 2011

1. Dominik JARYCH - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 8.48

2. Mikołaj RĄCZKA - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 8.69

3. Gabriel BORKOWSKI - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 9.19

300m Dziewcząt

Kategoria rocznik 2013 i młodsze

1. Izabela TALAROWSKA - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 1:03.35

2. Emilia MOTYKA - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 1:06.16

3. Hanna CHROBOK - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 1:11.63

Kategoria rocznik 2012

1. Bogna BORKOWSKA - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 55.41

2. Amelia SAJ - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 55.68

3. Gabriela MAŃKA - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 58.57

Kategoria rocznik 2011

1. Blanka ZAWIERUCHA - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 50.23

2. Antonina PRZYBYSZ - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 55.07

3. Karolina KUŹNIK - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 57.41

300m Chłopców

Kategoria rocznik 2013 i młodsi

1. Mikołaj GAJDA - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 57.25

2. Szymon MARKIEWICZ - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 57.82

3. Tadeusz MAREK - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 58.62

Kategoria rocznik 2012

1. Jakub SOBCZAK - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 50.27

2. Bartosz ŁAZORCZYK - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 56.65

3. Oskar PIELORZ - SP 9 Jastrzębie-Zdrój - 57.87

Kategoria rocznik 2011

1. Franciszek SWACZYJ - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 49.49

2. Kacper SŁAWOMIRSKI - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 52.59

3. Mikołaj NALIK - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 1:01.11

600m Dziewcząt

Kategoria rocznik 2013 i młodsze

1. Emila WOŁOSZYK - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 2:43.07

Kategoria rocznik 2012

1. Kinga LIWOCHA - SP 12 Jastrzębie-Zdrój - 2:19.52

2. Nadia SIEROŃ - SP 12 Jastrzębie-Zdrój - 2:21.47

Kategoria rocznik 2011

1. Inga GARLIŃSKA - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 2:12.94

2. Zuzanna ĆWIKŁA - SP 9 Jastrzębie-Zdrój - 2:21.70

3. Magdalena PLAZA - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 3:02.30

1000m Chłopców

Kategoria rocznik 2013 i młodsi

1. Maksymilian GAZDA - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 3:57.79

2. Miłosz CISAK - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 4:00.09

3. Bartosz SZMUK - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 4:32.93

Kategoria rocznik 2012

1. Karol HETMANIOK - SP 12 Jastrzębie-Zdrój - 4:05.41

2. Jarosław JACHIMOWICZ - SP 12 Jastrzębie-Zdrój - 4:07.89

3. Wiktor PIKORSKI - SP 12 Jastrzębie-Zdrój - 4:08.63

Kategoria rocznik 2011

1. Karol CZERWIŃSKI - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 3:50.27

2. Nikodem GAWEŁCZYK - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 3:54.69

3. Dawid NOWAK - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 3:55.32

Skok w dal ze strefy Dziewcząt

Kategoria rocznik 2013 i młodsze

1. Emila WOŁOSZYK - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 3.94

2. Oliwia FRYZOWICZ - TL Athletics Jastrzębie - 3.48

3. Emilia MOTYKA - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 3.23

Kategoria rocznik 2012

1. Alicja GMYREK - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 3.70

2. Gabriela MAŃKA - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 3.66

3. Hanna PŁOSZAJ - SP 12 Jastrzębie-Zdrój - 3.24

Kategoria rocznik 2011

1. Emilia MATEJKOWSKA - SP 9 Jastrzębie-Zdrój - 3.93

2. Antonina PRZYBYSZ - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 3.90

3. Julia LIS - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 3.63

Skok w dal Chłopców

Kategoria rocznik 2013 i młodsi

1. Bartosz SZMUK - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 3.72

2. Adam MATUSZCZYK - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 3.67

3. Nataniel HETMAN - SP 9 Jastrzębie-Zdrój - 3.49

Kategoria rocznik 2012

1. Jakub SOBCZAK - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 4.09

2. Karol HETMANIOK - SP 12 Jastrzębie-Zdrój - 3.57

3. Bartosz ŁAZORCZYK - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 3.48

Kategoria rocznik 2011

1. Dominik JARYCH - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 4.59

2. Gabriel BORKOWSKI - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 3.91

3. Karol CZERWIŃSKI - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 3.81

Rzut Piłeczką Palantową Dziewcząt

Kategoria rocznik 2013 i młodsi (80g)

1. Hanna CHROBOK - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 19.00

2. Emilia FRYSZ - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 10.90

Kategoria rocznik 2012 (80g)

1. Kinga LIWOCHA - SP 12 Jastrzębie-Zdrój - 33.00

2. Anna SROKOWSKA - SP 9 Jastrzębie-Zdrój - 29.20

3. Bogna BORKOWSKA - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 21.90

Kategoria rocznik 2011 (150g)

1. Karolina FIAŁKOWSKA - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 25.20

2. Karolina KUŹNIK - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 24.50

3. Oliwia ĆWIKŁA - SP 9 Jastrzębie-Zdrój - 24.30

Rzut Piłeczką Palantową Chłopców

Kategoria rocznik 2013 i młodsi (80g)

1. Miłosz CISAK - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 30.80

2. Kamil LIPA - TL Athletics Jastrzębie - 26.60

3. Adam PLAZA - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 26.20

Kategoria rocznik 2012

1. Szymon KRZYŻOWSKI - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 38.00

2. Oskar PIELORZ - SP 9 Jastrzębie-Zdrój - 30.00

3. Wojciech MIELCUSZEK - SP 17 Jastrzębie-Zdrój - 29.60

Kategoria rocznik 2011

1. Krystian LIPA - TL Athletics Jastrzębie - 48.40

2. Franciszek SWACZYJ - SP 10 Jastrzębie-Zdrój - 36.60

3. Nikodem GAWEŁCZYK - SP 4 Jastrzębie-Zdrój - 36.50

PEŁNE WYNIKI

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.mosir.jastrzebie.pl/mosir/aktualnosci/aktualnosc/ruszyly-jesienne-eliminacje-czwartkow-lekkoatletycznych-sezon-2023-2024


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia
Gratulacje Eugeniuszu! 

REKLAMA

REKLAMA