Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Pijany 27-letni kierowca zatrzymany dzięki reakcji świadka

 |  Komenda Miejska Policji
Komenda Miejska Policji
Dodane przez:
Komenda Miejska Policji

Przypadkowy świadek poprzez powiadomienie służb mundurowych uniemożliwili kierowcy uniknięcia odpowiedzialności za swoje czyny. Okazało się, że samochodem kierował 27-latek, który miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu, a swoją jazdę zakończył na latarni.

Oficer dyżurny z jastrzębskiej komendy otrzymał zgłoszenie od świadka dotyczące kierowcy, który uderzył w latarnię, a jego wcześniejszy styl jazdy i chodu wskazują, iż może być nietrzeźwy. Na miejsce szybko dotarli policjanci z jastrzębskiej komendy, którzy skontrolowali stan trzeźwości kierowcy. Potwierdziły się przypuszczenia świadka, bo 27-latek, który uderzył swoim pojazdem w latarnię, był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wskazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna pobudzony i agresywny. Kierowcy za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

To kolejny przypadek, gdzie dzięki pomocy i reakcji innych osób został zatrzymany nietrzeźwy kierowca. Dziękujemy świadkowi za reakcje i powiadomienie Policji o swoich podejrzeniach.

„Nie reagujesz – akceptujesz” - pod takim hasłem realizowana jest kampania społeczna zachęcająca mieszkańców do wspólnego działania na rzecz bezpieczeństwa. Reaguj, gdy widzisz nietrzeźwą osobę wsiadającą za kierownicę lub jeśli zachowanie innego kierowcy na drodze wzbudza Twoje przypuszczenia, że może znajdować się w stanie nietrzeźwości.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

http://jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl/k10/informacje/wiadomosci/378095,Pijany-kierowca-zatrzymany-dzieki-reakcji-swiadka.html

Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA
Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA
REKLAMA