Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Jak zostać policjantem? Spotkanie z uczniami klas mundurowych

 |  Komenda Miejska Policji
Komenda Miejska Policji
Dodane przez:
Komenda Miejska Policji

O tym, jak wygląda policyjna służba i jakie kryteria należy spełnić, by zostać policjantem, dowiedzieli się uczniowie z klas mundurowych III Liceum Ogólnokształcącego imienia Stanisława Wyspiańskiego w Jastrzębiu-Zdroju podczas spotkania z policjantami. Dziękujemy za możliwość spotkania, my natomiast zapraszamy w nasze szeregi - przypominamy jednocześnie, że najbliższy nabór do służby w Policji odbędzie się już 28 grudnia! Nie czekaj, policjanci i pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia KMP w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 855 43 19 odpowiedzą na wszystkie pytania związane z naborem do służby w Policji.

Jak zostać policjantem? Spotkanie z uczniami klas mundurowych

Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego imienia Stanisława Wyspiańskiego w Jastrzębiu-Zdroju uczestniczyli w niecodziennym spotkaniu z mundurowymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Panią Joanną Pawliczek Kadrową z jastrzębskiej komendy. Tematem wizyty były, między innymi zagadnienia dotyczące rekrutacji do służby w policji.

REKLAMA

Policjanci w ciekawy sposób opowiedzieli uczniom o swoim zawodzie. Młodzi ludzie dowiedzieli się, co trzeba zrobić, żeby zostać policjantem. Mundurowi przedstawili słuchaczom zalety wykonywanego zawodu. Wyjaśnili także uczniom krok po kroku wszystkie procedury związane z naborem do służby w Policji.

WAŻNE:
Osoby zamieszkujące na terenie Jastrzebia-Zdroju zainteresowane pełnieniem służby w Policji, mogą składać dokumenty w Komendzie Miejskiej Policji w Jastrzebiu-Zdroju przy ulicy Śląskiej 12 (Zespół Kadr i Szkolenia) codziennie w godzinach 7:30 – 15:30. Informacja pod numerem telefonu 47 855 43 19

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

http://jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl/k10/informacje/wiadomosci/371183,Jak-zostac-policjantem-Spotkanie-z-uczniami-klas-mundurowych.html

Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA
Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

zajęlibyście się poważnie tematem i opisali to co się dzieje
dajmy na luz, nie dajmy się skłócać
Trafnie i w dobrym czasie. To co ostatnio się wyprawia to przekracza wszelkie granice 
@Mariantaka prawda, przypomina mi się film z cyganami, którzy przekonują, że "...u nas na wsi psów się nie je - ...
jjak można mieć tak "wy...bane"?
Wstyd i hańba dla miasta 

REKLAMA
REKLAMA