Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

26-letnia Czeszka ukradła w sklepie mleko. Pracownik ochrony nie zamierzał odpuścić...

 |  Komenda Miejska Policji
Komenda Miejska Policji
Dodane przez:
Komenda Miejska Policji

Jastrzębscy mundurowi zatrzymali 26-latkę. Kobieta ukradła w sklepie mleko, po czym przyłapana przez pracownika, zaczęła uciekać. Ochroniarz próbując ją zatrzymać wskoczył na maskę pojazdu. Obywatelka Czech usłyszała już zarzuty. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

26-letnia Czeszka ukradła w sklepie mleko. Pracownik ochrony nie zamierzał odpuścić...

Jastrzębscy mundurowi zatrzymali 26-latkę podejrzaną o narażenie pracownika ochrony na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Do zdarzenia doszło w środę około 20.10 w centrum Jastrzębia-Zdroju. Wówczas do jednego ze sklepów weszła kobieta, który zabrała z półki dwa opakowania mleka w proszku dla dzieci i wyszła ze sklepu, nie płacąc za towar.

Całą sytuację zauważył pracownik ochrony, który wybiegł za kobietą. Mężczyzna próbował ją zatrzymać, jednakże kobieta wyrwała się mu i uciekła. Na parkingu podejrzana wsiadła do pojazdu. Wtedy po raz drugi, na drodze ucieczki, przed autem, stanął ochroniarz. Kobieta nie zważając na to, ruszyła, a mężczyzna wskoczył na maskę pojazdu. Kobieta wyjechała z parkingu na jezdnię i przejechała z mężczyzną na masce swojego pojazdu około 200 metrów. W trakcie swojej jazdy, na skrzyżowaniu przejechała także na czerwonym świetle. Po chwili zrozumiała, co zrobiła i się zatrzymała.
Kobieta usłyszała już zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

http://jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl/k10/informacje/wiadomosci/372276,Pracownik-ochrony-nie-zamierzal-odpuscic.html

Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA
Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

mnie się nikt nie pytał czy chce Łabędzią ulicę. Piktogramy co ulica to inne.
Pani Hetman odizolowała blisko 100.000 miasto od innych miejscowości.Zadnych połączeń do pobliskich miejscowości takich jjak...Pszczyna, Racibórz,Bielsko i inne.To karygodne co ... (2)
Pani Hetman jest empatyczna, nie skromna i zimna - tak jak to miasto robiło się przez ostatnie lata. Liczę na ... (2)
@Henrych (henry)klasa rodem z Bzia :D (1)
Oddali miasto w ręce ***** ***
Hetman straciła zaufanie chyba wszystkich dookoła. Nikt tej kobiecie nie ufa, a jedyny argument wyborczy żeby za nią zagłosować to ... (2)

REKLAMA
REKLAMA