Zwycięstwo w przedostatnim sparingu. Dubnica nie strzeliła (wideo)

 |  Jastrzębski Klub Hokejowy
Jastrzębski Klub Hokejowy

Czwarte zwycięstwo w przedostatnim sparingu odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Na uwagę zasługuje dobra gra obronna naszej drużyny.

Czwarte zwycięstwo w przedostatnim sparingu odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Jastora nie zdobyli zawodnicy z Dubnicy. Maciej Miarka zachował czyste konto. Na uwagę zasługuje dobra gra obronna naszej drużyny.

Pierwsza tercja najbardziej wyrównana nie przyniosła bramek. Drużyny dobrze się broniły, nie dopuszczając do czystych sytuacji podbramkowych. Strzały oddawane z dystansu pewnie bronili bramkarze.

Po przerwie więcej do powiedzenia mieli gospodarze głównie za sprawą kilku gier w przewadze. Goście bowiem częściej łapali kary. Pierwszą groźną okazję do otwarcia wyniku sparingu mieli jednak rywale. Sytuacji oko w oko z Maciejem Miarką nie wykorzystał napastnik gości. Potem posypały się kary na drużynę z Dubnicy. Gra w przewadze nie była dziś mocną stroną naszego zespołu. Nawet podwójna przewaga nie przyniosła efektu bramkowego. Pierwszy gol padł z kontrataku. Dwójkową akcję z Maciejem Zającem efektownie rozegrał i wykończył Ondrej Kopta.

Ostatnie 20 minut spotkanie to wymiana ciosów i wyśmienita gra bramkarzy. Słupki i poprzeczki z jednej i drugiej strony. Sytuacji do zdobycia bramek nie brakowało. Okazje mieli goście i gospodarze. Jedną z nich wykorzystali nasi hokeiści. Szczęśliwie do bramki trafił Ricards Bernhards. Potem ulubieńcy Jastora mieli jeszcze dwa okresy gry w liczebnej przewadze. Wynik do końca nie uległ już zmianie.

W piątek ostatni test mecz przed sezonem zasadniczym TAURON Hokej Ligi 2023/2024. Na Jastorze podejmiemy drużynę Zagłębia Sosnowiec. Zapraszamy. Pierwszy krążek zostanie rzucony na taflę o 17:00.

30 sierpnia, Jastrzębie-Zdrój, 17:00
JKH GKS Jastrzębie - HK Spartak Dubnica 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
1:0 Kopta - Zając 29:00
2:0 Bernhards - Wajda - Górny 48:39

JKH GKS Jastrzębie: Miarka - Viinikainen, Kolusz, Freidenfelds, Paś, Rajamaeki - Kostek, Bagin, Kopta, Arrak, Iżacky - Wajda, Górny, Zając, Kiełbicki, Bernhards - Kamienieu, Martiska, R. Nalewajka, Jarosz, Pelaczyk.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

Helmut rura
Szukam dobrego elektromechanika do swojego Helmuta (VW). Ktoś coś poleci?
O.N.A.
Czy o prawda, że w Jastrzębiu nie ma gdzie potańczyć? ... (2)
Jastek (IAstek)
👋 Hej Jastrzębianie! 🌟Chcesz przekazać pozdrowienia, zadać pytanie czy po ... (2)
Lidia
Czy ktoś wypieka świąteczne ciasteczka?  (2)
Weber
Jest w Jastrzębiu jakaś firma zajmująca się obsługą prawną pod ... (1)
Jag0da
Gdzie naprawię laptopa? Nie włącza się!!! help (1)
VoyTek
Naprawa skrzyni biegów w okolicy? Ktoś coś poleci?
ChiChi
Polećcie weterynarza w okolicy. Chodzi mi o takiego, który bardziej ... (3)
Chłop ;)
Gdzie w Jastrzębiu lub bliskiej okolicy na dobry żur i ... (3)
OliwiaCZ
Manicure, pedicure w Jastrzębiu z dojazdem do Klienta godny polecenia? ... (1)

proponuje na przewodniczacego Andrzeja Wojdyło,to facet ogarniety
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990
Od 15 lat prosimy UM o wykonanie drogi dojazdowej do naszych posesji na Młyńskiej . Dziś ktoś sie chwali z ...
Super! Czekamy na nagrody!
Spoczywaj w pokoju!Dziękujemy za wszystko,Byłaś i pozostaniesz w naszych sercach (1)
Uwaga rodacy: parkowanie na niedozwolonych miejscach kosztuje tutaj 300 zl. Omijajcie te miasto.