Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Wychowanek akademii Jakub Onak z profesjonalnym kontraktem z JKH GKS Jastrzębie

 |  Jastrzębski Klub Hokejowy
Jastrzębski Klub Hokejowy
Dodane przez:
Jastrzębski Klub Hokejowy

Miło nam poinformować, iż wychowanek Akademii JKH GKS Jastrzębie Jakub Onak podpisał profesjonalny kontrakt z naszym klubem. 

Miło nam poinformować, iż wychowanek Akademii JKH GKS Jastrzębie Jakub Onak podpisał profesjonalny kontrakt z naszym klubem. Umowa z tym utalentowanym reprezentantem Polski U18 obowiązywać będzie co najmniej do sezonu... 2027/28! Przypomnijmy, że ten rodowity jastrzębianin w minionych rozgrywkach zadebiutował w ekstralidze.

Jakub Onak urodził się 13 kwietnia 2006 roku. Jest obrońcą, który przeszedł wszystkie szczeble szkolenia w naszym klubie. Przed rokiem znalazł się w orbicie zainteresowań trenera Roberta Kalabera i ostatecznie zagrał w ekstralidze, zaliczając trzy spotkania. Jak zapowiedział niedawno nasz szkoleniowiec, w kolejnych rozgrywkach Onak zyska więcej szans na grę, czego dowodem jest podpisana umowa.

„Jeśli chodzi o Jakuba Onaka, to powiem szczerze, że tak zaangażowanego w hokej człowieka... jeszcze nie trenowałem. Gdyby mógł, spałby na lodzie” - mówił kilka tygodni temu w wywiadzie dla naszej redakcji trener Robert Kalaber.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://jkh.pl//aktualnosc/2337


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA