Trzecia porażka z rzędu i 8 straconych goli w Toruniu (wideo)

 |  Jastrzębski Klub Hokejowy
Jastrzębski Klub Hokejowy
Dodane przez:

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie zmyli plamy po piątkowej porażce z Sanokiem, przegrywając na wyjeździe z Energą Toruń 4:8 (1:4, 1:1, 2:3).

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie zmyli plamy po piątkowej porażce z Sanokiem, przegrywając na wyjeździe z Energą Toruń 4:8 (1:4, 1:1, 2:3). Trzecia porażka z rzędu boli tym bardziej, że... w niektórych momentach wystarczyło jedynie powstrzymać nerwy na wodzy, aby pozostać w grze o punkty. Po raz ostatni osiem goli w jednym meczu straciliśmy ponad trzy lata temu. Pora na przebudzenie!

O porażce naszego zespołu na Tor-Torze zadecydowała bardzo nieudana pierwsza tercja, z której strat nie udało się nadrobić. Wprawdzie „jaskółką nadziei” była kontra Szymona Kiełbickiego, ale pozostałe trafienia dla rywali to skutek co najmniej niefrasobliwej postawy w defensywie. Generalnie rzecz ujmując, nasza obrona nie pomogła Jakubowi Lackoviciowi, którego w przerwie zmienił Maciej Miarka. Dodajmy przy tym, że pod koniec premierowej partii JKH GKS stracił swojego kapitana Macieja Urbanowicza, który otrzymał karę meczu za bójkę Mateuszem Zielińskim.

W drugiej tercji emocje nieco opadły, za sprawą czego oglądaliśmy jedynie dwa gole, w tym trafienie aktywnego na tafli Dominika Pasia. Na początku trzeciej odsłony podopieczni Roberta Kalabera pokusili się o uzyskanie kontaktu po golach Dominika Jarosza i Tuukki Rajamakiego, ale gospodarze brutalnie odpowiedzieli na te bramki, kończąc rywalizację na niecodziennym rezultacie 8:4...

To trzecia porażka JKH GKS Jastrzębie z rzędu, która kosztuje nas dalszą „obsuwę” w tabeli. W najbliższym spotkaniu nasz zespół podejmie Zagłębie Sosnowiec i bez wątpienia w tym meczu niezbędne będą trzy punkty.

19 listopada 2023, Toruń, 17:00
Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie 8:4 (4:1, 1:1, 3:2)
8:4 Syty - Kalinowski - Kogut 59:41 5/4

JKH GKS: Lacković (Miarka od 20:01) - Kostek, Wajda, Urbanowicz, Starzyński, Paś - Viinikainen, Bagin, Rajamaki, Spirko, Izacky - Górny, Martiska, Bernhards, Kiełbicki, Arrak - Kameneu, Pelaczyk, R. Nalewajka, Jarosz, Ł. Nalewajka.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

Podziel się z innymi, udostępnij:

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

Ostanie komentarze

mnie się nikt nie pytał czy chce Łabędzią ulicę. Piktogramy co ulica to inne.
Pani Hetman odizolowała blisko 100.000 miasto od innych miejscowości.Zadnych połączeń do pobliskich miejscowości takich jjak...Pszczyna, Racibórz,Bielsko i inne.To karygodne co ... (2)
Pani Hetman jest empatyczna, nie skromna i zimna - tak jak to miasto robiło się przez ostatnie lata. Liczę na ... (2)
@Henrych (henry)klasa rodem z Bzia :D (1)