Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Tercet na Mistrzostwa Świata

 |  Jastrzębski Klub Hokejowy
Jastrzębski Klub Hokejowy
Dodane przez:
Jastrzębski Klub Hokejowy

Selekcjoner reprezentacji Polski Robert Kalaber ogłosił 23-osobową kadrę na Mistrzostwa Świata IA, które ruszą w sobotę w angielskim Nottingham. Ostatecznie w turnieju zagra trzech zawodników JKH GKS Jastrzębie: Kamil Górny, Arkadiusz Kostek i Dominik Paś, a także wychowanek naszego klubu Kamil Wałęga. Powodzenia i... awansu!

Selekcjoner reprezentacji Polski Robert Kalaber ogłosił 23-osobową kadrę na Mistrzostwa Świata IA, które ruszą w sobotę w angielskim Nottingham. Ostatecznie w turnieju zagra trzech zawodników JKH GKS Jastrzębie: Kamil Górny, Arkadiusz Kostek i Dominik Paś, a także wychowanek naszego klubu Kamil Wałęga. Powodzenia i... awansu!

Na finiszu przygotowań do mistrzostw Robert Kalaber musiał dokonać ostatecznej selekcji kadry. W efekcie z reprezentacji "wypadło" trzech zawodników i wśród nich są niestety nasi obrońcy Jauhenij Kamienieu i Marcin Horzelski. - To była najtrudniejsza decyzja w mojej karierze trenerskiej - przyznał Kalaber w rozmowie z serwisem polskihokej.eu.

W Nottingham Polacy zagrają kolejno z Litwą (29.04, 13:30), Wielką Brytanią (30.04, 17:00), Włochami (02.05, 17:00), Koreą Południową (03.05, 13:30) i Rumunią (05.03, 13:30).

Kadra Polski:

Bramkarze: John Murray (GKS Katowice), Maciej Miarka (GKS Katowice), David Zabolotny (Comarch Cracovia).

Obrońcy: Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Arkadiusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Oskar Jaśkiewicz (GKS Tychy), Marcin Kolusz (GKS Katowice), Maciej Kruczek (GKS Katowice), Patryk Wajda (GKS Katowice), Paweł Dronia (Ravensburg Towerstars).

Napastnicy: Kamil Wałęga (HK 32 Liptovski Mikulas), Paweł Zygmunt (HC Litvinov), Alan Łyszczarczyk (Comarch Cracovia), Mateusz Michalski (Comarch Cracovia), Patryk Wronka (Comarch Cracovia), Krystian Dziubiński (Tauron Re-Plast Unia Oświęcim), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Bartosz Fraszko (GKS Katowice), Radosław Galant (GKS Tychy), Filip Starzyński (GKS Tychy), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy).

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://jkh.pl//aktualnosc/2310


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! wyróżnione artykuły

REKLAMA


Ostanie komentarze

250 metrów to dla mieszkańców tej ulicy jak autostrada, ale dla mnie Kowalskiego z osiedla to żarty!
świetny materiał!
Jaki remont? Przejeżdżam tam codziennie i nic się nie dzieje. Jakieś znaki nastawiali, a dziury jak w budżecie miasta! 
Pan Witold jak zwykle w formie i na poziomie! powodzenia

REKLAMA

REKLAMA