Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Pogoń za podium. Dziś pojedynek z z Marmą Ciarko STS Sanok

 |  Jastrzębski Klub Hokejowy
Jastrzębski Klub Hokejowy
Dodane przez:
Jastrzębski Klub Hokejowy

1 lutego o godz. 18:00 zapraszamy na pojedynek z Marmą Ciarko STS Sanok, w którym podopieczni Roberta Kalabera będą chcieli podtrzymać zwycięską passę.

W nietypowy jak na ekstraligę czwartkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą na Jastorze drużynę, która już na pewno po raz ostatni w tym sezonie zawita na naszą taflę. 1 lutego o godz. 18:00 zapraszamy na pojedynek z Marmą Ciarko STS Sanok, w którym podopieczni Roberta Kalabera będą chcieli podtrzymać zwycięską passę, kontynuować pogoń za podium oraz... „pomścić” sensacyjną domową porażkę z listopada. Zapraszamy na ten ostatni przed „przerwą na reprezentację” mecz!

Na ostatnie dziesięć ligowych spotkań JKH GKS Jastrzębie wygrał dziewięć, natomiast w jednym jedynym musiał uznać wyższość GKS Tychy po pechowej stracie gola na finiszu trzeciej tercji oraz konkursie karnych. Generalnie nasz zespół będzie faworytem w starciu z sanoczanami, których w szeregi w ostatnich dniach stycznia opuściło kilku zagranicznych zawodników. Jednym z nich jest Conor MacEachern, który - co ciekawe - był w tym sezonie pierwszym hokeistą zespołu gości na liście strzelców! Kanadyjski obrońca w 56. minucie inauguracyjnego meczu 2023/24 wyrównał stan rywalizacji, którą kilkaset sekund później rozstrzygnęli na naszą korzyść Jakub Izacky i Maciej Urbanowicz.

REKLAMA

O drugim z domowych spotkań z Marmą Ciarko STS Sanok nie chcemy pamiętać, ponieważ zakończyło się ono przykrą porażką. Krótko mówiąc, z zespołem z Podkarpacia u siebie gra nam się ciężko i warto mieć to na uwadze, aby przedwcześnie nie uważać czwartkowego pojedynku za „bezpieczny”.

W czwartkowym meczu jubileusz półtysięcznego ekstraligowego meczu w JKH GKS Jastrzębie rozegra kapitan Maciej Urbanowicz, o czym już informowaliśmy. Liczymy, że „Urban” dodatkowo okrasi swoją statystykę.

Jak wspomnieliśmy we wstępie, pojedynek z Sanokiem kończy pierwszą część ostatniej rundy fazy zasadniczej. Na kolejny poczekamy do 14 lutego, a w międzyczasie prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski powalczy o awans do kluczowej rundy eliminacji do Igrzysk Olimpijskich 2026.

Poprzednie jastrzębsko-sanockie boje w tym sezonie

8 września: JKH GKS Jastrzębie - STS Sanok 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Bramki dla JKH: Starzyński, Izacky, Urbanowicz

8 października: STS Sanok - JKH GKS Jastrzębie 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Bramki dla JKH: Kameneu, Rajamaki, Starzyński

17 listopada: JKH GKS Jastrzębie - STS Sanok 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

22 grudnia: STS Sanok - JKH GKS Jastrzębie 5:10 (2:2, 2:4, 1:4)
Bramki dla JKH: Izacky (3), Jarosz, Starzyński, Urbanowicz, Kiełbicki, Viinikainen, Rajamaki, Spirko

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://jkh.pl//aktualnosc/2494


Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA


Ostanie komentarze

Lud zdecydował - najwyraźniej już ma dość mocnej figury. 
Nie głosuję, ponieważ straciłam zaufanie do polityków. Kierują się zazwyczaj tylko swoimi interesami lub określonych grupy swoich współpracowników. Dawno rozminęli ...
tylko na kogo oddać głos? żaden z kandydatów mnie nie przekonał. "władczyni", która za publiczne środki robi tubę, sołtys, który ...
 Zawsze uczestniczmy w wyborach. To jest nasz obowiązek obywatelski....Demokracja tym między innymi różni się od autorytaryzmu , że obywatele mają ... (1)
@DemonTaki mamy w Jastrzębiu podział na osiedla, sołectwa - można to sprawdzić na mapie: http://mapa.um.jastrzebie.pl/mapa.html

REKLAMA

REKLAMA