Ułatwienia dostępu

Skip to main content


REKLAMA

Juniorzy Akademii JKH GKS Jastrzębie zagrają w półfinałach Mistrzostw Polski (wideo)

 |  Jastrzębski Klub Hokejowy
Jastrzębski Klub Hokejowy
Dodane przez:
Jastrzębski Klub Hokejowy

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagrają w półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu! 

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagrają w półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu! W czwartkowy poranek w decydującym o awansie spotkaniu podopieczni Mariusza Bernackiego rozpracowali ekipę Cracovii, pokonując ją wynikiem 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) po trafieniach Bartłomieja Stolarskiego (co za gol!) i Jakuba Onaka, któremu akcję świetnie rozwinął Mikołaj Osiadły. W sobotę będziemy trzymali kciuki w walce o finał z Naprzodem Janów lub Sokołami Toruń.

Po wtorkowej wygranej z Polonią Bytom nasz zespół musiał w środę uznać wyższość Podhala Nowy Targ (1:3). Ponieważ jednak Polonia w środę odprawiła Cracovię, przed ostatnią kolejką grupy E wszystkie cztery ekipy miały po trzy punkty. W czwartek nasz zespół pokonał „Pasy”, zaś Poloniści poszli za ciosem i wyeliminowali „Szarotki”. W efekcie w półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów są aż trzy ekipy ze Śląska oraz gospodarze turnieju.

REKLAMA

Mecz z Cracovią był bardzo emocjonujący, a na plus zapisujemy nie tylko gole naszych chłopaków, ale też czyste konto Jakuba Futryka. Wynik otworzył kapitalną indywidualną akcją Bartłomiej Stolarski, który w 4. minucie przejechał całą taflę, oszukał zwodem obrońcę i... trafił w bidon bramkarza „Pasów”. Rezultat ustalił w 32. minucie Jakub Onak po tym, jak Mikołaj Osiadły poholował krążek przez całą tercję krakowian. Kilka minut później Onak mógł „dobić” przeciwnika, jednak w karnym „sam na sam” lepszy był Ilja Chyrsa.

W sobotę JKH GKS Jastrzębie zagra o finał z kimś z duetu Naprzód Janów i Sokoły Toruń. Rozgrywki grupy F trwają bowiem popołudniami.

22 lutego 2024, Toruń, 09:30
JKH GKS Jastrzębie - MKS Cracovia 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
1:0 Stolarski - Zając - Iljuchin 03:15
2:0 Onak - Osiadły 31:01

JKH GKS Jastrzębie: Futryk - Kużdrzał, Szcześniak, Fyda, Chodak, Onak, Lenkovskij, S. Wojciechowski, Osiadły, Poręba, Iljuchin, Stankevicius, Antolak, F. Wojciechowski, Czyż, Zając, Stolarski, Laszkiewicz.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://jkh.pl//aktualnosc/2511

Hokeiści Akademia JKH zagrają w półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu! W czwartkowy poranek w decydującym o...

Opublikowany przez JKH GKS Jastrzębie Czwartek, 22 lutego 2024

Podziel się z innymi, udostępnij:
REKLAMA

Podziel się swoim zdaniem...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Ciekawy temat? Rozpocznij dyskusję. Zostaw komentarz...

na Tapecie! Ciekawe tematy w Jastrzębiu-Zdroju

REKLAMA


Ostanie komentarze

Lud zdecydował - najwyraźniej już ma dość mocnej figury. 
Nie głosuję, ponieważ straciłam zaufanie do polityków. Kierują się zazwyczaj tylko swoimi interesami lub określonych grupy swoich współpracowników. Dawno rozminęli ...
tylko na kogo oddać głos? żaden z kandydatów mnie nie przekonał. "władczyni", która za publiczne środki robi tubę, sołtys, który ...
 Zawsze uczestniczmy w wyborach. To jest nasz obowiązek obywatelski....Demokracja tym między innymi różni się od autorytaryzmu , że obywatele mają ... (1)
@DemonTaki mamy w Jastrzębiu podział na osiedla, sołectwa - można to sprawdzić na mapie: http://mapa.um.jastrzebie.pl/mapa.html

REKLAMA

REKLAMA