O współczesnym CSR

 |  Jastrzębska Spółka Węglowa
Jastrzębska Spółka Węglowa
Dodane przez:
Jastrzębska Spółka Węglowa

Prezes zarządu Fundacji JSW wziął udział w konferencji prezentującej działania edukacyjne podejmowane przez Grupę Kapitałową JSW S.A.

O współczesnym CSR

Dzisiaj w budynku spółki JSW Nowe Projekty odbyło się wydarzenie konsolidujące środowisko związane z Jastrzębską Spółką Węglową wokół szerokorozumianej edukacji. Tytuł konferencji, którą zorganizowała Jastrzębska Spółka Węglowa we współpracy ze spółką JSW Szkolenie i Górnictwo, to JSW - wydobywamy pokłady wiedzy, kompetencji i umiejętności.

Podczas konferencji, w której udział wzięli eksperci i autorytety środowiska nauki i edukacji, przedstawiono osiągnięcia oraz kierunki i metody rozwoju przestrzeni edukacyjnej kreowanej przez Jastrzębską Spółkę Węglową. Wspólnym mianownikiem czterech paneli dyskusyjnych był obszar edukacji, który dla spółki z Jastrzębia-Zdroju ma fundamentalne znaczenie, bo edukacja to filar, na którym Grupa Kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej buduje swoją przyszłość oraz społeczny wizerunek.

Jeden z czterech paneli - O Współczesnym CSR – czyli jak zadbać o relacje z sąsiadami.

Jednym z prelegentów, który od lat zaangażowany jest w rozwój obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu w JSW był prezes zarządu Fundacji JSW Jerzy Majchrzak. Panel moderowany przez dr Agnieszkę Barzycką (kierownik Zespołu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w JSW) zatytułowany został „O Współczesnym CSR – czyli jak zadbać o relacje z sąsiadami”.

Prelegenci wspólnie zastanowili się nad rolą współpracy na rzecz edukacji w społecznie odpowiedzialnym biznesie. Wśród panelistów znalazły się takie osoby, jak st. byg. mgr inż. Wojciech Piechoczek - Komendant Miejski PSP w Jastrzębiu – Zdroju, dr hab. inż. Paweł Bogacz, prof. AGH, Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, wiceprezes Fundacji dla AGH, dr Jacek Dymowski - współtwórca RESPECT Index.

Dzisiejsze spotkanie było okazją do wymiany informacji i doświadczeń, które przybliżą wszystkim uczestnikom ogromną skalę i złożony charakter działań, jakie w przestrzeni edukacyjnej podejmowane i planowane są przez Grupę Kapitałową JSW.

Przeczytaj pełny artykuł ze źródła:

https://www.fundacjajsw.pl/o-nas/aktualnosci/wydarzenie/o-wspolczesnym-csr

Podziel się z innymi, udostępnij:


Napisz komentarz...
jesteś gościem
lub dodaj jako gość
Ładuję komentarze... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszy! Zostaw komentarz.Ostanie komentarze

Mariola z rodziną 6 dn. temu Wielka zabawa w ostatnią niedzielę maja
Było super! dziękujemy
Andrzej 10 dn. temu Adwokat bez dyplomu
Historia jak z filmu "Złap mnie jeśli potrafisz" :) Wcześniej był lekarzem i pilotem hahaha
Z całym szacunkiem, ale te projekty wyglądają mało obywatelsko, a raczej jak wnioski pisane przez UM, czy ich pracowników?!

Jastrzebianie.pl - serwis mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój
Projekt jest częścią budowy Informacyjnej Społeczności w Jastrzębiu-Zdroju


Jastrzebianie.pl - mocny Serwis Miasta Jastrzębie-Zdrój

© All rights reserved. Projekt i realizacja Serwisy i portale miejskie.
Wróć do góry